استقلال | فرهاد مجیدی

لیست مازاد استقلال در نیم فصل مشخص شد | مجیدی بازیکنان خروجی را مشخص کرده است

کدخبر : 24333

لیست خروجی مجیدی در نیم فصل

 به گزارش رصداقتصادی : با کمی تحقیق و تفکر در مورد وضعیت ترکیب استقلال در بازی های گذشته می توان به لیست خروجی استقلال رسید . این لیست دور از ذهن نیست و با اضافه شدن بازیکن خارجی ، عارف غلامی و ابوالفضل جلالی استقلال باید حداقل سه بازیکن خود را از لیست خارج کند . اما نفراتی که با نظر  فرهاد مجیدی از استقلال می روند دور از ذهن نیستند و کاملا قابل حدس می باشد . 

 

علیرضا رضایی، عارف آغاسی، زبیر نیک نفس، کوین یامگا، رودی ژستد، جعفر سلمانی و روزبه چشمی خرید‌های استقلال در ابتدای لیگ برتر فصل جاری بودند که از سوی فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌ها مورد استفاده قرار گرفته اند. در مقابل این‌ها امین قاسمی نژاد، محمدرضا آزادی که در ابتدا به نظر می‌رسید خرید‌های موفقی برای استقلال هستند توفیقی در تیم جدیدشان کسب نکردند.

 

 از آن طرف رشید مظاهری و آرمان رمضانی و متین کریم زاده هم بازیکنان فصل گذشته استقلال هستند که در این فصل نتوانسته اند نظر مثبت فرهاد را جلب کنند. با توجه به اینکه این نفرات در این فصل کمتر به بازی گرفته شده اند و به ویژه در بازی‌های اخیر فرصت حضور در میدان را پیدا نکردند، از حالا می‌شود حدس زد که این نفرات در بین جدا شده‌های نیم فصل باشند.

 

از آن طرف با اضافه شدن ابوالفضل جلالی، عارف غلامی و خرید یک هافبک خارجی برای نیم فصل دوم عرصه بر بازیکنان نیمکت نشین تنگ‌تر شده و فرصت کمتری برای بازی پیدا خواهند کرد.

 

اغلب بازیکنان نیمکت نشین و سکو نشین استقلال برای نیم فصل دوم پیشنهاد‌هایی دریافت کرده اند. از جمله گل گهر که مشتری ثابت بازیکنان نیمکت نشین استقلال است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: