ترلان پروانه

فرشاد احمدزاده از همسرش رونمایی کرد | واکنش ترلان پروانه به ازدواج فرشاد احمدزاده

کدخبر : 24462

فرشاد احمدزاده از همسر جوانش رونمایی کرد

فرشاد احمدزاده با انتشار یک عکس از همسرش حسابی خبر ساز شد . فرشاد احمدزاده در تیم فوتبال سپاهان بازی می کند . فرشاد احمدزاده پیش از این در پرسپولیس بود که به خارج از کشور رفت او بعد از بازگشت به فولاد برگشت و در تیم جواد نکونام بازی کرد . فرشاد احمدزاده مدتی درگیر حواشی عجیبی با یک جنجالی شد  . عکسی که او ترلان پروانه را در کنار هم نشان می داد و حواشی بسیار بسیار زیادی نیز داشت . در ادامه ماجرای ازدواج فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه را می بینید .

فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده با انتشار یک عکس عاشقانه از خودش و همسرش حاشیه فراوانی ایجاد کرده است

 

فرشاد احمدزاده پرسپولیسی سابق و بازیکن فعلی سپاهان در گذشته درگیر حواشی زیادی در مستطیل سبز بوده است، از ماجرای درگیریش در تمرین پرسپولیس گرفته که به علت زدن تکل خشن از طرف شایان مصلح او به شدت عصبانی می شود و قصد درگیری با هم‌ تیمی خود را داشت که با دخالت بازیکنان ختم به خیر می شود تا دعوا با داور مسابقه در بازی با گل گهر که می توانست آینده فوتبالیش را به خطر بیندازد و درگیری فیزیکیش در دربی تهران.

 در چند وقت اخیر فرشاد توانسته حواشی مستطیل سبز را کم کند اما حواشی که او در فضای مجازی ایجاد می کند دست کمی از آن دوران ندارد. هر زمان که اسم فرشاد احمدزاده رو می شنویم یاد ترلان پروانه و عاشقانه هایشان زنده می شود. البته عشقی که حواشی آن بیشتر بود و در آخر این رابطه فرشاد احمدزاده گفت که ترلان پروانه ایده آل او نبوده است!

 جشن تولد خواهر اشکان خطیبی در خارج از کشور | ثروت اشکان خطیبی

البته ترلان خانوم پیش از ماجرای دوستی با فرشاد احمدزاده حواشی دیگری هم داشت و مدتی زمزمه هایی از رابطه خانوم بازیگر با سعید عزت اللهی هم شنیده می شد. به سعید و فرشاد ارسلان خان قاسمی را هم اضافه کنید که شایعه ارتباط و دوستی اش با ترلان جان پروانه داغِ داغ بود و البته انگار شایعه این رابطه خیلی به مذاق ارسلان خوش نمی آمد.

چرا که وی در یک گفتگوی اینترنتی در پاسخ به سوال مبنی بر شایعات ازدواج او با ترلان پروانه گفته بود:

بگزارید ماجرا را تمام کنم. من عاشق شخص دیگری هستم و هم اکنون در زندگی من هست و این که اسمم را کنار ترلان پروانه می گذارند دوست ندارم. 

برگردیم به سوژه خودمان یعنی فرشاد احمدزاده، فرشاد بعد از ماجراهایش با ترلان با دختری به نام کیانا وارد رابطه شد این دو تصمیم گرفتند خیلی زود دوستی شانرا علنی کنند که البته در آخر به ازدواج هم ختم شد. حالا انتشار چند عکس منشوری از او و زنش حاشیه ساز شده است. به نظر می رسید او و زنش می خواهند ادامه دهنده راه قائدی و همسرش باشند.

البته کیانا محمدی خانم فرشاد احمدزاده هم خودش جزو شاخ های فضای مجازی است و اگر اسم او را سرچ کنید با کلی عکس های  پلنگ طور مواجه خواهید شد که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

البته در میان فوتبالیست های دیگر هم به وجود آمدن این حاشیه ها و انتشار چنین عکس های عاشقانه و منشوری سابقه دارد. از نیکبخت واحدی و عکس های خیلی عاشقانه اش با همسرش که چند وقت پیش جنجال به پا کرد، سپهر حیدری و زنش با زندگی لاکچریشان در دوبی و داستان های عشقی ادامه دار مهدی قایدی با ستاره معصومی.

فرشاد احمدزاده

زندگینامه ترلان پروانه

ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد، او یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد که از دوران کودکی وارد این حرفه شده است.

شکل و شمایل مردانه ترلان پروانه | واکنش ترلان پروانه به ازدواج فرشاد احمدزاده چه بود ؟

رشته تحصیلی ترلان پروانه

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.

 

عکس مادر ترلان پروانه

من برای ارتقای کار بازیگری ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی است که درس و مدرسه ام هم همیشه در کنار کارم بوده است.

فرشاد احمدزاده

گیاه خواری ترلان پروانه

در وعده های غذایی ام از سبزیجات زیاد استفاده می کنم و کلم بروکلی هم جزء سبزیجات مورد علاقه ام است؛ مخصوصا وقتی مامان این کلم را بپزد و روی آن سس مخصوص خودش را بریزد

 

ترلان پروانه و آشپزی

آشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می کنم. اوقات فراغتم را با دیدن فیلم و خواندن کتاب سپری کنم به همین خاطر کمتر فرصت آشپزی دارم اما اگر وقت آشپزی داشته باشم، بیشتر پاستا می پزم چون هم در پختش حسابی تسلط پیدا کرده ام و هم خیلی دوست دارم.

 

ورزش مورد علاقه خانم پروانه

ورزش حرفه ایم بسکتبال است دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشد و بتوانم دوچرخه سواری کنم خیلی لذت می برم. اسب سواری هم جز ورزش های مورد علاقه من است.

 

رقص باله ترلان پروانه

کلاس های باله در آب را به اتمام رسانده ام و این ورزش مفرح و زیبا را هم خیلی دوست دارم اما به دلیل دلمشغولی هایی که دارم، نتوانستم آن را ادامه دهم.

 

شایعات عروسی و همسر ترلان پروانه؟!

خبر ازدواج ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در جشنواره فیلم فجر و تماشای فیلم ترلان پروانه ایجاد شد. ماجرا از نظرات ترلان پروانه و سعید عزت اللهی در صفحه اینستاگرام یکدیگر آغاز شد که جرقه ای در ذهن مردم ایجاد کرد که با حضور سعید عزت اللهی در جشنواره فجر این جرقه قدرت گرفت.

سعید عزت اللهی در رابطه با این خبر مصاحبه ای انجام داد و ولی ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرد.

فرشاد احمدزاده

صحبت عجیب سعید عزت اللهی

سعید عزت اللهی در واکنش به ارتباط خود با ترلان پروانه گفت:من کاری به ایشان ندارم. بیشتر از یک ماه در ارتباط بودیم اما ایده آل من نبود.هیچ وقت برایم مهم نبود و نیست.

عزت اللهی در پاسخ به سوالی که برخی می گویند سعید استاد عاشق شدن است پاسخ داد:من دست روی هر کسی نمی گذارم. اما دوست ندارم با احساسات کسی بازی کنم.افرادی که این کار می کنند اسم خودشان را می گذارند بچه زرنگ.

 

ترلان پروانه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

هر کس بد ما به خلق گویدما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییمتا هر دو دروغ گفته باشیم.

 

شایعه ازدواج ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

با پخش ویدیویی در فضای مجازی از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده حاکی از ارتباط نزدیک این دو نفر دارد. حال این سوال مطرح می شود که ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ازدواج کرده است؟

در هفته های اخیر، عکسی از فرشاد احمدزاده منتشر شده بود که درکنار هم تیمی هایش است و البته حلقه ای هم به دستش!در واکنش به این فضا، ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ، کامنت های اینستاگرامش را نیز بسته اند.

فرشاد احمدزاده

 

واکنش فرشاد احمدزاده به این شایعات

فرشاد احمدزاده در واکنش به شایعات پیرامون ازدواجش با ترلان پروانه در تلگرام نوشت:قضاوت کار خداست، من با هیچ کس فامیل نمیشم.

 

ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

شایعه ازدواج این دو بازیگر سال گذشته در همین روزها در فضای مجازی منتشر شد.

 

ترلان پروانه در این خصوص ابراز داشت:

شایعه به این دلیل پیش آمد که ما تقریبا تنها دختر و پسری بودیم که از کودکی کار کردیم و به طور مستمراین فعالیت را ادامه می دادیم و در کارهای مختلفی با هم بازی کردیم واین زیاد دیده می شد، که سبب شد این شایعه ایجاد شود.

 

ارسلان قاسمی هم گفت:

عاشق یک نفر دیگه هستم الان هم در زندگی ام هستو اصلا هم از اینکه بخواهم اسمم را کنار ترلان پروانه ببینم خارج از کار دوست ندارم.

فرشاد احمدزاده

عمل زیبایی چشم های ترلان پروانه شایعه یا واقعیت؟!

ترلان پروانه در واکنش به شایعه عمل زیبایی چشم هایش این استوری را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

 

اولین بازی در سه سالگی

برای اولین بار در 3 سالگی بطور تصادفی خانمی در فرودگاه از چهره وی خوشش آمد و به مادرش پیشنهاد بازی ترلان را در یک تیزر تبلیغاتی شامپو داد و مادرش با اشتیاق قبول کرد. بعد از مدتی جذب برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک شد.

 

ورود به سینما

ترلان پروانه بعد از بازی در سریال تلویزیونی خوش غیرت، جایزه بزرگ،101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها و شبی از شب ها در سال 1383، در سال 1384در پنج فیلم سینمایی دغدغه، بالابند، زن بدلی، مادر صدامو می شنوی و چپ دست بازی کرد و رسما وارد سینما شد .

 

بیوگرافی فرشاد احمدزاده و همسرش

فرشاد احمدزاده متولد 1 مهر 1371 در ارومیه ، بازیکن فوتبال است

دانشجوی لیسانس رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه آزاد می باشد که از 12 سالگی فوتبال را از مقاومت ارومیه شروع کرد و تجربه بازی در پرسپولیس و تراکتور هم دارد

او با 169 سانتی متر قد اغلب 10 می پوشد و در پست هافبک و وینگر بازی می کند

 

خانواده و اصالت

فرشاد بعنوان فرزند دوم خانواده در شهر ارومیه بعنوان به دنیا آمد ، اصالتا از سمت پدر کرد ماکو و از سمت مادری تورک است اما خودش را بیشتر یک کرد می داند !

تنها برادرش فرشید دو سال از او بزرگتر بوده و تحصیلکرده رشته دامپزشکی می باشد

 

از والیبال تا شروع فوتبال

به دلیل علاقه ای که همه مردم ارومیه به والیبال دارند ما هم در کوچه ها به والیبال مشغول بودیم و اصلا فوتبال بازی نمی کردم

در نهایت اما از سال 1383 وقتی 12 ساله بودم به مدرسه فوتبال رفتم سپس توسط استعدادیابی تیم ملی در مسابقات بین مدارس به تیم ملی دعوت شدم

با این حال در اردوی نوجوانان تیم ملی خوب ظاهر نشدم و خط خوردم

 

شروع حرفه ای

فرشاد چند ماه بعد فوتبال حرفه ای را از جوانان باشگاه مقاومت ارومیه شروع کرد تا اینکه سال 1387 به صنام و سپس سال 1390 به جوانان داماش گیلان پیوست

 

لیگ دسته اول

اولین تجربه احمدزاده در لیگ دسته اول سال 1390 وقتی 19 ساله بود با تیم بزرگسال «پارسه» شروع شد که با 18 بازی و 8 پاس گل و 2 گل به خوبی دیده شد

 

حضور در پرسپولیس

درخشش فرشاد در پارسه باعث شد او سال 1391 نظر یحیی گل محمدی را جلب کند ، به این ترتیب بعنوان سهمیه زیر 23 سال جذب پرسپولیس تهران شد

وی در دیدار پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی در قالب رقابتهای جام حذفی از دقیقه 92 بجای محمد نوری به زمین رفت

 

سربازی در تراکتور

احمدزاده در سال 1392 با نظر مثبت مجید جلالی ، سرمربی وقت تراکتور بعنوان بازیگر سرباز جذب این تیم شد و در 54 بازی 6 گل نیز بثمر رساند

در نهایت بعد از دو سال ، خدمت سربازی اش به پایان رسید و سال 1394 به تیم پرسپولیس با سرمربیگری برانکو بازگشت

فرشاد احمدزاده

لقب پسر برانکو

فرشاد احمدزاده تقریباً در تمامی مسابقاتی که محروم یا مصدوم نبوده‌ است به صورت ثابت برای پرسپولیس به میدان رفتت از این رو هواداران لقب «پسر برانکو» را به دلیل علاقه این مربی به وی دادند

 

از پرسپولیس تا فولاد

فرشاد در 13 تیر 1397 با قرارداد یکساله راهی تیم «شلاسک وروتسواف» لهستان شد و در یک فصل حضورش در 25 بازی به میدان رفت و 1 گل نیز بثمر رساند

با این حال او یک سال بعد دوباره به پرسپولیس بازگشت اما هواداران بخاطر اینکه فصل قبل او تیم را تنها گذاشته بود جو بدی علیه اش ایجاد کرد

در نهایت نیم فصل فرشاد در تاریخ 23 دی 1398 به فولاد خوزستان جواد نکونام رفت

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: