حراج سایپا

خبر خوب برای فروش فوق العاده سایپا | حراج بزرگ سایپا آغاز شد

کدخبر : 24498

فروش فوری محصولات سایپا

به گزارش رصداقتصادی : حراج سایپا قرار است از امروز دوباره از سر گرفته شود . در حراج سایپا قرار است برخی محصولات با قیمتی مناسب در طرح های یکساله و طرح مشارکت به مردم عرضه شود . شرایط حراج سایپا مانند طرح های گذشته می باشد . در ادامه قیمت و نوع محصولات سایپا در حراج سایپا را می خوانید .

پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، ویژه دی ماه ۱۴۰۰ از روز پنجشنبه دوم دی‌ماه آغاز می‌شود.طرح جدید فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت هشت صبح روز پنجشنبه آغاز می شود و تا ساعت هشت صبح روز دوشنبه ششم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است فرصت مشارکت در پیش فروش های یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا براساس آیین نامه های ابلاغی دو روز کاری است اما گروه خودروسازی سایپا برای افزایش رضایت مشتریان و تسهیل جهت مشارکت بیشتر در این طرح ها، امکان ثبت نام در روزهای پنجشنبه و جمعه را نیز فراهم کرده است.

ازدواج و طلاق ملیکا شریفی نیا | شایعه ازدواج با ملیکا شریفی نیا با عموپورنگ

در این طرح های پیش فروش، گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول شاهین.جی ، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت ۱۵۱ اس.ای با موتور ام.۱۳ را عرضه می کند.

حراج سایپا

متقاضیان خرید این محصولات می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com/ در یکی از روش های پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید و یا هر دو روش ثبت نام کنند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در روز قرعه کشی، ابتدا منتخبین روش پیش فروش یکساله مشخص می شوند و در صورت انتخاب برای این طرح، متقاضی در قرعه کشی پیش فروش مشارکت تولید، شرکت داده نخواهند شد.

مهراوه شریفی نیا عکس همسرش را منتشر کرد ؟ | عاشقانه های مهراوه شریفی نیا

براساس برنامه ریزی صورت گرفته برندگان قرعه کشی دو روش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید ۷۲ ساعت فرصت دارند که نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه