هواشناسی

هشدار هواشناسی به مردم در روز جمعه | برف و بوران در تهران

کدخبر : 24545

تهران فردا برفی می شود .

به گزارش رصداقتصادی : به گفته کارشناسان هواشناسی قرار است سامانه بارشی جدید از فردا وارد تهران شود . کارشناسان هواشناسی گفته اند که از فردا تهران برفی خواهد شد . ورود سامانه بارشی قرار است از فردا آسمان البرز و تهران را با بارش برف همراه کند .

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی که پیش بینی شده بود از ساعتی قبل وارد کشور شده و در استان‌های آذربایجان غربی، شرقی و کردستان شاهد بارش برف هستیم.

جشن تولد خواهر اشکان خطیبی در خارج از کشور | ثروت اشکان خطیبی

محمد اصغری  افزود: با ورود سامانه بارشی جدید دمای هوا تا 12 درجه کاهش پیدا می‌کند و پیش بینی می‌شود به محصولات کشاورزی برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان خسارت وارد کند.

وی گفت: این سامانه بارشی به تدریج از بعدازظهر امروز استان‌های اردبیل، گیلان و مازندران را در برمی گیرد و البته با کمی تأخیر به استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران می‌رسد.

اصغری افزود: تهران از امشب ابری می‌شود و از فردا صبح در پایتخت شاهد بارش برف خواهیم بود.

هواشناسی

وی ادامه داد: از فردا شب شاهد بارش باران و برف در استان‌های گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و شرق دریای خزر هستیم.

 اصغری در خصوص فعالیت‌های دریایی هم گفت: ارتفاع موج در خزر ممکن است به 3 متر برسد و هرگونه تردد شناور و عملیات‌های دریایی باید محدود شود.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد: از فردا در خلیج فارس و حاشیه‌های آن، استان‌های همجوار و در شرق کشور، شاهد وزش باد و گرد و خاک خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه