یارانه

یارانه از هفته آینده دوبرابر می شود | مبلغ جدید یارانه

کدخبر : 24572

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که احتمالا یارانه‌ها از هفته آینده دو برابر می‌شود، به نظر می‌رسد قرار است این مبلغ به یارانه معیشتی بنزین اضافه شود.

پایگاه خبری رصداقتصادی: پیگیری‌ها نشان می‌دهد که احتمالا از هفته آینده یارانه‌ها افزایش می‌یابد و در واقع قرار است این افزایش همزمان با پرداخت یارانه‌ معیشتی بنزین در پایان هفته آینده انجام شود.

براساس زمان‌بندی که از دی ماه سال ۹۸ رعایت شده، دولت در روز دهم هر ماه باید یارانه معیشتی بنزین و در روز بیستم یارانه نقدی را واریز کند. تا اواسط هفته قبل پیش‌بینی‌ها برای پرداخت یارانه در دی ماه طبق زمان‌بندی ذکر شده بود، اما صحبت‌های معاون اقتصادی رئیس‌جمهور کمی معادلات را عوض کرد، چرا که خبر از افزایش یارانه‌ها می‌دهد

محسن رضایی گفت که قرار است در دی ماه یارانه‌ها دو برابر شود. به گفته او یک خانواده چهار نفره در این ماه حدود ۸۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کند که بخشی از آن به صورت نقدی و بخشی دیگر به صورت بن کارت خرید کالا پرداخت می‌شود.

نحوه پرداخت یارانه 900 هزار تومانی به دارندگان خودرو | جهت دریافت یارانه حتما بخوانید

در پایان هفته آینده دولت باید یارانه معیشتی بنزین را واریز کند، پیگیری‌های تجارت‌نیوز نشان می‌دهد که قرار است تغییر یارانه‌ها همزمان با پرداخت یارانه معیشتی بنزین صورت بگیرد.

گفته می‌شود مبنای دو برابر شدن یارانه‌ها، یارانه معیشتی بنزین است، چرا که براساس برنامه دولت قرار است یارانه ۶۰ میلیون نفر افزایش یابد که همان مشمولان یارانه بنزین هستند. همچنین

نیز آمده که به ۳۰ میلیون نفر یارانه ۹۰ هزار تومانی و ۳۰ میلیون نفر دیگر یارانه ۱۲۶ هزار تومانی دریافت می‌کنند.

پیش‌تر قرار بود که پرداخت این یارانه جدید در قالب کارت‌های اعتباری باشد اما ظاهرا به نتیجه مشخصی در این رابطه نرسیده‌اند و احتمالا به صورت کاملا نقدی پرداخت انجام می شود.

حرف های سیاسی رضا صادقی در کنسرت ترکیه | جواب دندان شکن رضا صادقی به نماینده مجلس | فیلم

همچنین قرار است امشب طی جلسه‌ای جمع‌بندی نهایی درباره پرداخت یارانه جدید انجام و به زودی در این رابطه اطلاع‌رسانی رسمی شود. بنابراین به نظر می‌رسد که دستورالعمل اجرایی آن طی روزهای ابتدایی هفته آینده برای نهادهای مرتبط در پرداخت یارانه‌ها صادر شود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • کریم
  3

  ما یارانه نمی‌خواهیم ما ثبات بازار و اقتصاد را میخواهیم الکی مردم را فریب ندهید اینبار دیگر سال 98 تکرار نمیشود بلکه روز قیامت است

  • 2

   از روز قیامت بدتر

 • ناشناس
  2

  این پرداختهاهیچ تاثیری درزندگی مردم ندارد...

 • خدیجه لطفی
  1

  خب تکلیف اونایی که یارانه نمیگیرن چی میشه

 • دنیا
  1

  خدااااااا این خوشی ها رو از ما ایرانیا نگیرخخخخخخ

 • ناشناس
  1

  دروغ است.....

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه