فروش فوری

طرح فوق العاده فروش فوری خودرو آغاز شد | طرح جدید فروش خودرو

کدخبر : 24575

جزئیات فروش خودرو شرکت مدیران خودرو مشخص شد

به گزارش رصداقتصادی : قرار است خودروسازی مدیران ‌خودرو طرح‌های متنوع فروش فوری خودرو را سالانه به بازار عرضه کند، به گفته کارشناسان قیمت محصولات این شرکت بالاست و می‌تواند خودروهای خود را با قیمت پایین‌‎تری عرضه کند.

فعالیت مرحله اول طرح خرید و فروش و جایگزینی خودرو کارکرده با خودرو نو شرکت مدیران‌خودرو آغاز شده است.

مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در خصوص اقدام این شرکت گفت: نکته مهمی که نباید نادیده گرفت این است که مدیریت اجرایی و سهام‌دار اصلی شرکت مدیران‌خودرو، فردی غیرایرانی است. لذا برنامه‌ریزی و طرح‌های این شرکت مانند برنامه‌ریزی شرکت‌های داخلی کشور نیست.

درگیری لفظی مریم امیر جلالی با محمدرضا علیمردانی روی آنتن زنده غوغا کرد | فیلم

او افزود: نکته دیگر در خصوص تامین قطعات برای تولید مدل‌های مختلف خودرو است. شرکت مدیران‌خودرو برنامه‌ریزی و استراتژی معینی برای بازار دارد.

دادفر در ادامه توضیح داد: در دوره تحریم نیز میزان فروش و تولید مدیران‌خودرو کمی با افت مواجه شد. این شرکت تا جایی پیش رفت که در زمان رکود بازار مجبور شد از طرح فروش اقساطی رونمایی کند.

فروش فوری

قیمت‌ها می‌توانند پایین‌تر باشند

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو توضیح داد: اما در وضعیت جدید، یقینا این شرکت با توجه به شناختی که از بازار ایران دارد، برنامه‌ریزی دقیقی برای ورود به بازار کرده است.  همچنین با پشتیوانه قوی خود، یعنی شریک تجاری چینی، قصد دارد مدل‌های جدیدی به نمایش بگذارند که برای خریدار انگیزه و رغبت ایجاد کند.

دادفر افزود: قیمت بالای محضولات مدیران‌خودرو، فروش را تحت تاثیر قرار می‌دهد، این درحالی است که این شرکت می‌تواند بجای قیمت‌گذاری حداکثری، محصولات خود را با قیمت پایین‌تری به بازار عرضه کند. نتیجه قیمت‌گذاری تورمی مدیران‌خودرو کاهش خرید محصولات توسط مشتری بود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • ناشناس
    1

    لعنت بر همه شرکت های خودرو چه تولیدکننده چه وارد کننده

  • ممل
    2

    باعث تاسف نام خودرو چینی رو میارید،اریزو ۶ در چین با قیمت ۳۰۰ میلیون فروش میره اینجا با قیمت حدود یک میلیارد ایرانی جماعت رو سر کیسه میکنن ،وای بر این مملکت مافیایی ودلال پرور

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه