یارانه 800 هزار تومانی

یارانه 800 هزار تومانی شد | زمان پرداخت یارانه 800 هزار تومانی

کدخبر : 24619

یارانه بنزین چند برابر می شود .

به گزارش رصداقتصادی : خبرهایی مبنی بر یارانه 800 هزار تومانی در فضای مجازی منتشر شده است . جزئیات جدید از یارانه 800 هزار تومانی سوالات زیادی برای مردم به وجود آورده است . یارانه جدید با اعلام محسن رضایی سر زبان ها افتاد . خبر هایی از پرداخت یارانه 800 هزار تومانی تا دو هفته دیگر به گوش می رسد . در ادامه خبر کامل از پرداخت یارانه 800 هزار تومانی را می خوانید .

 

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که احتمالا یارانه‌ها از هفته آینده دو برابر می‌شود، به نظر می‌رسد قرار است این مبلغ به یارانه معیشتی بنزین اضافه شود.

 

 پیگیری‌ها نشان می‌دهد که احتمالا از هفته آینده یارانه‌ها افزایش می‌یابد و در واقع قرار است این افزایش همزمان با پرداخت یارانه‌ معیشتی بنزین در پایان هفته آینده انجام شود.

 

براساس زمان‌بندی که از دی ماه سال ۹۸ رعایت شده، دولت در روز دهم هر ماه باید یارانه معیشتی بنزین و در روز بیستم یارانه نقدی را واریز کند. تا اواسط هفته قبل پیش‌بینی‌ها برای پرداخت یارانه در دی ماه طبق زمان‌بندی ذکر شده بود، اما صحبت‌های معاون اقتصادی رئیس‌جمهور کمی معادلات را عوض کرد، چرا که خبر از افزایش یارانه‌ها می‌دهد.

 

محسن رضایی گفت که قرار است در دی ماه یارانه‌ها دو برابر شود. به گفته او یک خانواده چهار نفره در این ماه حدود ۸۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کند که بخشی از آن به صورت نقدی و بخشی دیگر به صورت بن کارت خرید کالا پرداخت می‌شود.

 

در پایان هفته آینده دولت باید یارانه معیشتی بنزین را واریز کند، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که قرار است تغییر یارانه‌ها همزمان با پرداخت یارانه معیشتی بنزین صورت بگیرد.

یارانه 800 هزار تومانی

گفته می‌شود مبنای دو برابر شدن یارانه‌ها، یارانه معیشتی بنزین است، چرا که براساس برنامه دولت قرار است یارانه ۶۰ میلیون نفر افزایش یابد که همان مشمولان یارانه بنزین هستند. همچنین در گزارشی نیز آمده که به ۳۰ میلیون نفر یارانه ۹۰ هزار تومانی و ۳۰ میلیون نفر دیگر یارانه ۱۲۶ هزار تومانی دریافت می‌کنند.

 

پیش‌تر قرار بود که پرداخت این یارانه جدید در قالب کارت‌های اعتباری باشد اما ظاهرا به نتیجه مشخصی در این رابطه نرسیده‌اند و احتمالا به صورت کاملا نقدی پرداخت انجام می شود.

 

همچنین قرار است امشب طی جلسه‌ای جمع‌بندی نهایی درباره پرداخت یارانه جدید انجام و به زودی در این رابطه اطلاع‌رسانی رسمی شود. بنابراین به نظر می‌رسد که دستورالعمل اجرایی آن طی روزهای ابتدایی هفته آینده برای نهادهای مرتبط در پرداخت یارانه‌ها صادر شود./ تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  باسلام حقوق زیر خط فقر افزایش دهید یارانه بلای جان مردم ایران زیر گرانی و تورم وبیماری وفرزندان بیکار

 • Ali Baraty
  0

  یارانه نقدی جدید به کارگردان ساختمانی یااقشار کم درآمد کی تحویل می‌گیرد
  لطفاً اطلاع رسانی کنید مردم رو از این وضعیت نجات دهید قیمت ها سرسام‌آور شده فقط مونده اعضای بدنمان رو بفروشیم

 • تورو خدا یارانه رو زیاد می کنید لا اقل اجناس مواد غذایی رو گران نکنید
  0

  تو رو خدا یا رانه رو میخوایین زیاد کنید اجناس ومواد غذایی رو گران نکنید

 • ناشناس
  0

  ارزون بشه همه جی ما دیگه توان خرید نداریم تحریم ها لغو بشن همه چی بر گرده جای خودش

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه