خودرو

هشدار به خریداران خودرو | خریداران خودرو حتما بدانند

کدخبر : 24685

اخیرا عده‌ای از مشکل تهیه کارت خودرو خبر داده‌اند. چه مشکلی در تهیه کارت‌های ماشین وجود دارد؟

 به گزارش رصداقتصادی : عده‌ای از خریداران خودرو برای تهیه کارت ماشین به مشکل برخورده‌اند، اما به نظر می‌رسد تولید این کارت‌ها زیر نظر نیروی انتظامی انجام می‌شود.

آنطور که ایسنا نوشته است یکی از خریداران می‌گوید از مهرماه خودرو خریده، اما موفق به دریافت کارت خودرو نشده است. نمایندگی شماره تماسی از ناجا به این فرد داده و در نهایت اپراتور ناجا گفته تامین کارت‌های مورد نیاز چاپ کارت خودرو با مشکلاتی مواجه بوده و به تازگی در حال توزیع است. بنابراین فعلا کارت خودروی خریداران سه ماه قبل در دست تولید و تامین قرار دارد. بنابراین این افراد باید فعلا کپی برگ سبز خودرو را با خود حمل کنند.

خودرو

در این رابطه احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران گفت: چاپخانه تولیدکننده کارت خودرو، زیرمجموعه نیروی انتظامی است. بنابراین عضو اتحادیه نیست که اطلاعات دقیق‌تری درباره مشکلات این واحد در دسترس باشد. البته طبق قانون این واحد هم باید از اتحادیه مجوز دریافت کند که پیگیر این موضوع هستیم.

اما به گفته وی تولید کارت خودرو حتی از تولید عابربانک هم ساده‌تر است.

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران همچنین تاکید کرد که اعضای اتحادیه آمادگی دارند به سرعت و در هر تیراژی این کارت‌ها را تولید کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه