جوکر

رقص مسخره بهنام تشکر و هومن برق نورد در جوکر | رقص بازیگران جوکر را منفجر کرد

کدخبر : 24730

قسمت دیده نشده از رقص بهنام تشکر و هومن برق نورد در جوکر غوغا کرد .

فصل دوم رئالیتی شوی جوکر آغاز شد و امروز قسمت اول این برنامه از فصل دوم بر روی پلتفرم فیلیمو قرار گرفت در این فصل از جوکر مهمانانی مثل شهرام قائدی ، عباس جمشیدی فر ، ایمان صفا ، بهنام تشکر و هومن برق نورد نیز حضور دارند . قسمتی از این برنامه که به سرعت وایرال شد و بسیار خنده دار بود . جوکر با اجرای سیامک انصاری و کارگردانی احسان علیخانی ساخته شده است . در ادامه قسمتی از این برنامه را می بینید . 

جوکر به میزبانی سیامک انصاری، متفاوت‌ترین مسابقه در نمایش خانگی است که تهیه‌کنندگان اجرایی آن امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری می‌باشند.

اولین قسمت فصل جدید، دوشنبه ششم دی‌ماه ساعت هشت صبح از فیلیمو منتشر خواهد شد.

جوکر

مهمانان فصل دوم جوکر

بهنام تشکر، سپند امیرسلیمانی، عباس جمشیدی و آرش نوذری دیگر مهمانان سیامک انصاری در فصل دوم جوکر هستند که در روزهای آینده به صورت جداگانه معرفی خواهند شد.

جوکر کاری‌ست از احسان علیخانی و گروهش در استودیو «قرن جدید»که به صورت اختصاصی برای فیلیمو تولید شده است. سیامک انصاری در این رقابت، مهمانانش را با ممنوع کردن «خنده» و وادار کردن به «خنداندن یکدیگر» به چالش می‌کشد. 

این رئالیتی‌شو را احسان علیخانی و حامد میرفتاحی کارگردانی می‌کنند و تهیه‌کنندگان اجرایی آن امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری هستند.

منتظر اتفاقات هیجان‌انگیز و پیش‌بینی‌نشده در فصل دوم جوکر باشید. 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه