فیلم افشای احسان علیخانی/ نگذاشتند جوکر را اجرا کنم

کدخبر : 24998

رکنا: احسان علیخانی در یک مصاحبه اینترنتی شرکت کرد و در مورد برنامه جوکر صحبت نمود.

احسان علیخانی تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی است. احسان علیخانی علاوه بر آن دستیار کارگردان و کارگردان است. احسان علیخانی متولد سال 1361 است. احسان علی خانی با ماه عسل معروف شد. احسان علیخانی اخیرا با ساخت جوکر کولاک کرد.

به گزارش رکنا، در بخشی از این مصاحبه احسان علیخانی اعلام کرد که در ابتدا قرار بوده خود اجرای برنامه را بر عهده بگیرد که اجازه این کار صادر نشده است.

رونمایی احسان علیخانی در جوکر!

قسمت دوم مسابقه «جوکر» توانست در ۱۶ ساعت نخست، برای بار دوم، رکورد تماشای یک مجموعه را در روز اول انتشار با ۱۸ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۴۹۱ دقیقه تماشا به نام خود ثبت کند.

در فصل نخست این مسابقه، امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، هومن حاجی‌عبداللهی، بیژن بنفشه‌خواه، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و رضا نیکخواه حضور دارند.

«جوکر» کاری از احسان علیخانی و گروهش در استودیو «قرن جدید»، با اجرای سیامک انصاری است که به صورت اختصاصی برای فیلیمو تولید شده است.

علیخانی سابقه ساخت و اجرای برنامه‌‎های موفقی همچون «ماه عسل»، «عصر جدید» و ویژه برنامه‌های تحویل سال شبکه‌های مختلف تلویزیونی را در کارنامه دارد.

رئالیتی‌شوی «جوکر» را احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی کارگردانی می‌کنند و تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه