فروش فوری ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

مژده ویژه به جاماندگان فروش فوق العاده ایران خودرو با شرایط جدید

کدخبر : 25090

فروش فوق العاده ایران خودرو با شرایط ویژه آغاز شد .

به گزارش رصداقتصادی : فروش فوق العاده ایران خودرو با سه محصول ادامه دارد مانند هردوره فروش فوق العاده ایران خودرو با شرایط و قرعه کشی پایان می یابد . فروش فوق العاده ایران خودرو مثل همیشه با استقبال خوب مواجه شده است و بسیاری از مردم در پی خرید خودرو در این طرح ها هستند . محصولات در فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمتی کمتر از بازار عرضه می شوند و در دست مصرف کننده قرار می گیرند .

فروش فوق العاده ایران خودرو

با وجود نارضایتی مردم از بازار خودرو و قیمت‌ها، همچنان قرعه‌کشی و فروش فوق‌العاده از سوی خودروسازها ادامه دارد و هر هفته شرایط پیش‌فروش خودروهای جدیدی اعلام می‌شود.

بازار خودرو در وضعیت نابه‌سامانی به‌سر می‌برد. با وجود افزایش قابل توجه قیمت خودروهای داخلی در هفته‌های اخیر، تازه‌ترین آمارها از رشد دپوی خودروهای ناقص و تجاری نشده در پارکینگ‌های شرکت‌های خودروسازی حکایت دارد.

این افزایش قیمت خودرو و تغییرات جدید نیز نه تنها شرایط را بهبود نداده بلکه باعث نارضایتی بیشتر خریدار و خودروساز شده است.

با این حال گروه خودروسازی ایران خودرو خبر از فروش فوق‌العاده جدیدی داده است.

 

چه خودروهایی عرضه می‌شوند؟

در فروش این هفته سه محصول راناپلاس با سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به صورت فوق‌العاده و با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می‌شود.

همه مدل‌های عرضه شده نسبت به بازار با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند.

رانا پلاس در حالی با قیمت ۲۲۷ میلیون در این فروش فوق‌العاده فروش می‌رود که در بازار قیمت آن ۲۷۰ میلیون تومان است. در واقع این یارانه ۴۳ میلیونی در جیب کسانی می‌رود که در قرعه‌کشی برنده شوند.

پژو ۲۰۷ هم در کارخانه ۲۳۳ میلیون اما در بازار بیش از ۳۵۵ میلیون تومان قیمت دارد. ۱۲۲ میلیون تومان نیز در این خودرو یارانه توزیع خواهد شد.

دنا پلاس نیز در بازار بیش از ۴۸۵ میلیون تومان و در کارخانه ۳۹۳ میلیون تومان قیمت دارد. ۹۲ میلیون تومان اختلاف را می‌توان یارانه برای فروش این خودرو در نظر گرفت.

با توجه به یارانه ۴۳ میلیونی، ۱۲۲ میلیونی و ۹۲ میلیونی این سه مدل خودرو میانگین یارانه توزیعی در هر خودرو ایران‌خودرو ۸۵  میلیون تومان می‌شود.

سایت فروش ایران‌خودرو برای ثبت‌نام در این طرح از امروز سه‌شنبه به مدت سه روز فعال است.

مشتریان برای ثبت‌نام نهایی از طریق قرعه‌کشی شنبه هفته آینده ۱۸ دی‌ماه انتخاب می‌شوند. مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

متقاضیان می توانند از امروز تا پنجشنبه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

فروش فوق العاده ایران خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

  • امیر
    2

    سلام باید تر بزنن به این خودروسازان وقرعه کشی شون قیمت ماشین به کجا رسوندن خاک

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی