فروش فوق العاده سایپا | حراج سایپا

سایپا به محصولاتش چوب حراج زد | فروش ویژه محصولات سایپا

کدخبر : 25154

هشدار به متقاضیان پیش فروش محصولات سایپا اعلام شد.

 به گزارش رصداقتصادی : فروش ویژه محصولات سایپا از فردا آغاز می شود . فروش ویژه سایپا به صورت پیش فروش و مشارکت فردا آغاز شده و در این طرح سایپا 6 محصول از محصولاتش را عرضه خواهد کرد . طرح فروش ویژه سایپا به مدت دو روز ادامه خواهد داشت . در ادامه جزئیات کامل از طرح فروش ویژه سایپا را می خوانید .

فروش ویژه محصولات سایپا

 پیش فروش یک‌ساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، از پنجشنبه ۱۶ دی ماه آغاز می‌شود.

 در راستای تعهد به پیش فروش متناوب و هفتگی محصولات و پاسخ به نیاز مشتریان، گروه خودروسازی سایپا از روز پنج شنبه (۱۶ دی ماه) ساعت ۸ صبح و به مدت دو روز پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات خود را آغاز می‌کند.

در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول که شامل شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا SE۱۵۱ موتور M۱۳ است، عرضه خواهد شد. همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۶ محصول یاد شده عرضه می‌شود.

متقاضیان محصولات سایپا می‌توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در یکی از روش‌های پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید و یا هر دو روش ثبت‌نام کنند؛ بر این اساس ابتدا قرعه‌کشی روش پیش فروش یکساله انجام می‌شود و در صورت منتخب شدن در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی پیش فروش مشارکت تولید، شرکت داده نخواهند شد. از اینرو در صورت منتخب نشدن در روش پیش فروش یکساله، متقاضیان در قرعه کشی پیش فروش مشارکت در تولید شرکت داده خواهند شد.

لازم به ذکر است در صورتی که متقاضیان در یکی از روش‌های فروش شرکت کرده باشند، صرفا در قرعه کشی همان روش شرکت داده خواهند شد.

فروش ویژه محصولات سایپا

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. بدین جهت پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین در هر دو روش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید بایستی ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

طرح‌های فروش سایپا که بیش از یکماه است هر هفته انجام می‌شود، بر اساس «سه شنبه‌های سایپایی» است که گروه خودروسازی سایپا در راستای اصلاح قیمت خودرو به مردم وعده داده بود؛ لذا این طرح ملی تا آرامش بازار و حذف دلالان خودرو ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

  • احمد
    0

    باشه بذار تا بیام بخرم😐

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی