هواشناسی

هشدار جدید هواشناسی به مردم تهران | پیش بینی هواشناسی دو روز آینده تهران

کدخبر : 25156

پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران در روز های آینده مشخص شد.

طبق اعلام هواشناسی روز گذشته شاهد بارش برف در ارتفاعات تهران بودیم . هواشناسی در پیش بینی های خودش از بارش برف و کاهش دما خبر داده بود . هواشناسی از لغزندگی جاده ها در این روزها نیز گفته بود . در ادامه جزئیات جدید از پیش بینی هواشناسی برای روز های آینده را می خوانید .

گردنه های شمالی استان تهران هم اکنون شاهد بارش برف است.معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران اظهار داشت: از ظهر چهارشنبه شاهد لغزندگی سطح جاده‌ها و مه گرفتگی در گردنه‌های شمالی استان تهران هستیم.

 

تهران عادل مصدقی گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در گردنه قوچک محور تهران - لواسانات، محور هراز و محور دماوند - فیروزکوه، گردنه گدوک هستیم.

هواشناسی

پیش‌بینی وضعیت هوای تهران در دو روز آینده

بارش برف از دقایقی پیش در تهران آغاز شده و بخش‌هایی از تهران را سفیدپوش کرده است.

کبری رفیعی کارشناس هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران به همشهری آنلاین گفت: آسمان تهران امروز نیمه‌ابری، همراه با وزش باد و گاهی بارش پراکنده و خفیف پیش‌بینی می‌شود. حداکثر دما ۶ و حداقل دما ۴ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود. آسمان تهران فردا (۱۶ دی‌) صاف و رفته‌رفته همراه با غبار محلی با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد و جمعه (۱۷ دی‌) صاف همراه با غبارمحلی با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

وی همچنین تاکید کرد: مناطق کوهستانی و مرتفع مثل دامنه‌های البرز و ارتفاعات زاگرس بارش‌ها به صورت برف پیش‌بینی می‌شود. در مناطق شرق، جنوب شرق و شمال شرق آنچه بسیار محسوس است کاهش شدید دماست که سبب می‌شود بیشتر در این مناطق بارش‌ها به صورت برف رخ دهد. بنابراین توصیه می‌شود مسافران در این محورها حتما خودروهایشان به تجهیزات زمستانی مثل زنجیر چرخ مجهز باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی