فروش فوق العاده ایران خودرو | فروش فوری سایپا

خبر داغ برای متقاضیان فروش فوری ایران خوردو

کدخبر : 25280

برندگان حراج ایران خودرو مشخص شدند .

فروش فوری ایران خودرو تمام شد . فروش فوری ایران خودرو برگزار شد و قرعه کشی این طرح فروش فوری ایران خودرو نیز امروز انجام شد . در این طرح چند محصول پرفروش ایران خودرو عرضه شدند . جزئیات قرعه کشی و برندگان فروش فوری ایران خودرو را در ادامه می خوانید . 

فروش فوری ایران خودرو

قرعه‌کشی سه محصول ایران خودرو شامل رانا پلاس، دنا پلاس و پژو ۲۰۷ دستی امروز ۱۸ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور نهادهای نظارتی انجام و اسامی برندگان اعلام شد.

بازار خودرو در وضعیت نابه‌سامانی به‌سر می‌برد. با وجود افزایش قابل توجه قیمت خودروهای داخلی در هفته‌های اخیر، تازه‌ترین آمارها از رشد دپوی خودروهای ناقص و تجاری نشده در پارکینگ‌های شرکت‌های خودروسازی حکایت دارد.

این افزایش قیمت خودرو و تغییرات جدید نیز نه تنها شرایط را بهبود نداده بلکه باعث نارضایتی بیشتر خریدار و خودروساز شده است.

با این حال هر هفته اخبار جدیدی از قرعه‌کشی‌های جدید خودروسازی‌ها منتشر می‌شود. امروز نیز قرعه‌کشی بیست‌وهشتمین فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو برگزار شد.

در این طرح سه محصول راناپلاس با سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به صورت فوق‌العاده و با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شد.

فروش فوری ایران خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: