یارانه دوبرابر شد | یارانه قطع شد

جاماندگان جهت اعتراض به دریافت یارانه کلیک کنند | چگونه یارانه حذف شده را بگیریم

کدخبر : 25348

نحوه اعتراض به یارانه مشخص شد .

یارانه سوالات زیادی برای مردم ایجاد کرده است . یارانه برخی مردم پرداخت نشده است . بسیاری از موضوع دهک بندی یارانه ناراضی هستند . پیگیری ها نشان می دهد یک راه برای اعتراض و شکایت به نحوه پرداخت یارانه وجود دارد .

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر مردم شکایتی مرتبط با دهک‌بندی اقتصادی و یارانه‌ها داشته باشند، باید به سامانه متعلق به وزارت کار مراجعه کرده و شکایات خود را ثبت کنند.

 برنامه «تهران ۲۰» با حضور «داریوش ابوحمزه» معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تشریح خدمات پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان پرداخت.

در ابتدای برنامه داریوش ابوحمزه درباره سامانه رفاه ایرانیان گفت: در این سامانه با استفاده از فعالیت‌های روزمره مردم، سعی شده است اطلاعاتی را که براساس کد ملی در دستگاه‌های حاکمیتی، به ثبت رسیده، تجمیع شود.

ابوحمزه در پاسخ به سوال مجری برنامه با مضمون آن که اگر مردم اعتراضی را نسبت به دهک‌بندی اقتصادی خود دارند باید به کجا مراجعه کنند، تصریح کرد: اگر شکایت مرتبط با یارانه‌ها باشد، می‌توانند با مراجعه به سامانه www.hemayat.mcls.gov.ir که متعلق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است شکایات خود را ثبت کنند.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه وضعیت معیشتی فعلی جامعه، وضعیت مناسبی نیست، گفت: سفره مردم در دهه نود، طبق آمارهای رسمی کشور حدود ۲۵ الی ۳۰ درصد کوچک شده است. میانگین خط فقر در کشور برای یک خانوار چهار نفره به طور تقریبی به کمی بیشتر از ۴ میلیون تومان رسیده است که این آمار برای تهران با همین شرایط، نزدیک به ۵ میلیون تومان محاسبه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: