فروش فوری سایپا | پیش فروش سایپا

ثبت نام حراج سایپا | مژده به جاماندگان فروش فوق العاده سایپا

کدخبر : 25416

مژده جدید به جاماندگان فروش فوری سایپا

حراج سایپا قرار است از پنجشنبه آغاز شود . حراج سایپا در روز های آینده با 6 محصول آغاز خواهد شد . این شرکت در طرح های فروش فوق العاده خود حسابی خبرساز شد و استقبال خوبی از چندین دوره این طرح شد . در ادامه جزئیات جدید و دقیق طرح حراج سایپا را می خوانید . حراج سایپا قرار است از روز پنجشنبه آغاز شود .

خودروسازی سایپا ثبت‌نام فروش فوق العاده 6 محصول خود را از روز پنج شنبه 23 دی 1400 آغاز می‌کند. گروه خودروسازی سایپا ثبت‌نام فروش فوق العاده 6 محصول خود را از روز پنج شنبه 23 دی 1400  آغاز می‌کند.

فروش فوری سایپا

بر اساس اعلام سایپا متقاضیان محصولات این گروه از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه هفته جاری به مدت دو روز می توانند نسبت به ثبت نام محصول مورد نظر خود، اقدام کنند. 

در طرح جدید فروش فوق العاده محصولات سایپا، خودروهای کوییک با گیربکس معمولی، کوییکR با گیربکس معمولی، تیبا EX2 رینگ فولادی، سایپا SE151 موتور M13 و کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی عرضه می‌شود.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | سه شنبه 21دی | 1400/10/21

متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می توانند ثبت نام کنند و در فرآیند قرعه کشی قرار گیرند. پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین فروش فوق العاده می بایست ظرف سه روز نسبت به واریز کامل وجه اقدام کنند.

بر این اساس حداکثر زمان تحویل محصولات فروش فوق‌العاده محصولات سایپا، ٩٠ روز است.

جدول فروش به شرح زیر است:

فروش فوری سایپا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی