شاهرخ استخری

آتش سوزی خانه شاهرخ استخری | دختر شاهرخ استخری چه بلایی سر پدرش آورد ؟

کدخبر : 25945

شاهرخ استخری پست عجیبی در اینستاگرام منتشر کرد . او از آتش سوزاندن دختر کوچکش خبر داد .

شاهرخ استخری پستی عاشقانه در اینستاگرام منتشر کرد . شاهرخ استخری ویدیوی ادیت شده از نبات دختر کوچکش منتشر کرد که حواشی زیادی داشت . او بغل به بغل دخترش این ویدیو را منتشر کرد . در ادامه ویدیوی جنجالی شاهرخ استخری را می بینید . او در دوره بیماری دختر کوچکش حسابی اذیت شده پست های احساسی زیادی منتشر کرد . در کپشن این ویدیو اقای بازیگر نوشت تو آتش بسوزون و من همه رو برات خاموش می کنم بسیاری از کاربران با این پست احساسی حسابی شوخی کردند و پیج های زرد اینستاگرامی نیز خبر از آتش سوزی منزل شاهرخ استخری دادند که اساسا غلط و کذب است . شاهرخ استخری در مناسبت های متفاوت از جمله کریسمس و هالووین حسابی سنگ تمام می گذارد و دوستانش را نیز دعوت می کند . او در بیزینس برند سنجاق را راه اندازی کرده است و در بازار طلا فعالیت دارد . 

تولد و اثار شاهرخ استخری

شاهرخ استخری «زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۶۰ در تهران» بازیگر اهل ایران اسـت. از جمله فعالیت‌های‌ او می توان بـه مجموعه‌های‌ تلویزیونی دلنوازان، فاصله‌ها، ساعت شلوغی، آمین، ماه و پلنگ، قسم، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان اشاره کرد.

 ژست دهاتی یکتا ناصر در روز مادر | جدایی یکتا ناصر و منوچهر هادی غوغا کرد

وی کـه بـه واسطهٔ بازی در سریال‌های‌ دلنوازان و فاصله‌ها شهرت پیدا کرده بود، برای مدت ۱۰ سال وارد عرصهٔ بازیگری در سینما شد و از تلویزیون فاصله گرفت؛ همین موضوع باعث گردید تا پس از بازگشت مجدد بـه تلویزیون و بازی در مجموعه‌هایی چون آمین و… استقبال خوبی از کارهای وی صورت نگیرد.

shahrokh-estakhri-7-1024x900

دلیل بازی در نقش های منفی

شاهرخ استخری در گفتگو‌ای «برنامه دورهمی» اعلام داشت: علت منفی شناخته شدن شخصیت او و پیشنهاد بازی کردن در نقش‌های‌ منفی از سوی تهیه‌کنندگان بـه وی؛ از تأثیر نقش‌هایش در دو سریال ابتدایی اش نشاًت گرفته‌اسـت.

184779031634885151

شروع کار بازیگری

شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها بـه کارگردانی محمد رحمانیان درسال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی بـه طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله بـه پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچکس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی ی فعالیتهایش کـه سریال “دل نوازان” اسـت و بعد از ان “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در بین مخاطبانش یافت.

استخری در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بودو این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”؛ نقش سعید را بازی کند. او می گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم بـه دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

163562433839188-irannaz-com

داستان ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متاهل اسـت و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری اسـت. این دو درسال 1390 با یک دیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور در تهران برگزار شد و برای این کـه تعداد زیادی از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می‌کردند این زن و شوهر جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج آن ها دو دختر بـه نام های‌ پناه و نبات اسـت.

شاهرخاستخری1

فرزندان زیبای شاهرخ استخری

پناه و نبات استخری فرزندان شاهرخ استخری هستند .پناه استخری دختر اول شاهرخ استخری درسال 1392 بـه دنیا آمد. وی در یکی از گفتگو های‌ خود گفته اسـت : بزرگ ترین نقطه ضعفم در حال حاضر دخترم «پناه» اسـت. آینده و اتفاقاتی کـه ممکن اسـت برای او بیفتد، باعث ترس و نگرانی من اسـت. همه ی تلاشم این اسـت کـه همه ی چیز برای او بـه خوبی فراهم باشد. نبات استخری دختر دوم شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور در آبان ماه 1397 بـه دنیا آمد و خانواده 3 نفره استخری را به یک خانواده گرم 4 نفره تبدیل کرد. 

zE5ZmY0OGJiN

شاهرخ استخری در چه فیلم های سینمایی و تلویزیونی بازی کرده است؟

۱۳۹۴ آن آواز غمناک

۱۳۹۳ دوربین

۱۳۹۳ تعطیلات

۱۳۹۲ تقدیر نهایی

۱۳۹۱ کبریت سوخته

۱۳۹۱ سوگند

۱۳۹۰ پس کوچه های شمرون

۱۳۹۰ برگشت ناپذیر

۱۳۹۰ ساعت شلوغی

۱۳۹۰ یک دو سه

۱۳۹۰ چک

۱۳۸۶ تلخون

۱۳۸۷ شریک

۱۳۸۴ یک شب همین طوری کنارم باش

1397 فیلم کوتاه جاده فرعی

 

شاهرخ استخری در چه سریال هایی بازی کرده است؟

۱۳۸۶ پریدخت

۱۳۸۷ مثل هیچ کس

۱۳۸۷ ماه عسل

۱۳۸۸ دلنوازان

۱۳۸۹ فاصله ها

۱۳۸۹ پرانتز باز

۱۳۹۳ آمین

۱۳۹۵ ماه و پلنگ

1396 پرواز در ارتفاع صفر

1396 دلدادگان

نمایش و نمایشنامه خوانی شاهرخ استخری

1397نمایش کمیته نان

1397نمایش نامه خوانی سالی که دوبار پاییز شد

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • پناه
    0

    بابا خلاقیتتتت! خدا نکنه اةیش سوزی باشه

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه