مهران غفوریان

مهران غفوریان برای همسرش سنگ تمام گذاشت | جدایی مهران غفوریان از همسرش سوژه شد

کدخبر : 25968

مهران غفوریان برای روز زن از خجالت همسرش درآمد .

مهران غفوریان برای همسرش سنگ تمام گذاشت . مهران غفوریان بازیگر باتجربه سینما و کارگردان سریال های تلوزیونی می باشد . مهران غفوریان ازدواج کرده است و متاهل می باشد. او به مناسبت روز زن چند عکس و استوری در صفحه شخصی اش منتشر کرد که حسابی برای همسرش سنگ تمام گذاشت . مهران غفوریان پیش از این برای فیلمبرداری سریال نیسان آبی در ترکیه بود که این موضوع باعث واکنش های کاربران و شایعه سازی پیج های زرد اینستاگرامی شد که او از همسرش جدا شده است اما این موضوع به سرعت با یک استوری عاشقانه توسط مهران غفوریان تکذیب شد . 

مهران غفوریان

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟

همسر مهران غفوریان در عرصه بازیگری فعالیتی ندارد و خانه دار است به خصوص از زمانی که دخترشان به دنیا امده است سعی میکند که به فرزندش بپردازد و در زمینه هنری کاری انجام ندهد .

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس بدون حجاب آرزو غفوریان

آنها در سال دی ماه 1393 با یکدیگر ازدواج کردند و در سال 1397 صاحب یک فزند دختر به نام هانا شدند.

خانم ارزو در عرصه مدلینگ نیز فعالیت میکند و عکس های از او به عنوان مدل تبلیغاتی در فضای مجازی منتشر شده است.

مهران غفوریان

ماجرای آشنایی

غفوریان در برنامه دورهمی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت که ما در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و آرزو من را نمیشناخت!!! و بعد از آشنایی به او گفتم که من بازیگرم و بعدا متوجه شد او میگوید که همسرش فقط شبکه آی فیلم را تماشا میکند.

او درباره اینکه آیا پدر خوبی میباشد یا نه گفت اهل بزرگ کردن بچه در ناز و نعمت نیستم. دوست دارم با به دست آوردن هر چیزی ذوق کند نه این که برایش فرقی نداشته باشد. خودم از ۱۷ سالگی در یک کاغذفروشی در ظهیرالاسلام کار می کردم و هر چیزی که با دستمزدم می خریدم برایم جذاب بود.»

مهران غفوریان

عکس جنجالی همسر مهران غفوریان

او در مورد دوران مدرسه اش هم گفت: «در دوره راهنمایی و دبیرستان اگر از مدرسه به پدرم زنگ می زدند اول کچلم می کرد و بعد دستم را می گرفت و به مدرسه می برد! هر چقدر هم می گفتم شاید برای چیز دیگری صدایت کرده اند گوش نمی داد… سه سال در کلاس اول دبیرستان ماندم و اولین باری که تجدید شدم کلاس پنجم ابتدایی بودم.» غفوریان در مورد این که بعضی بازیگران از بدحسابی بعضی تهیه کنندگان گلایه دارند، گفت: «بازیگرها هم زندگی شان مثل بقیه خرج دارد. الان مدلی شده است که بازیگر می گوید تا پولم را نگیرم کار را شروع نمی کنم. نباید طوری برخورد کنیم که بازیگر مجبور شود این را بگوید.»

 

مهران غفوریان بازیگر طنز سینما و تلوزیون را می توان جزء بازیگرانی نامید که در زندگی هنری و حتی زندگی شخصی‌اش هیچ وقت به دنبال حواشی و حاشیه‌سازی نبوده است. این بازیگر نام آشنای ایرانی از سالیان دور کار خود را آغاز کرد و در طی سالها پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری برداشت.

مهران غفوریان به عنوان یک بازیگر با اندامی خاص در ذهن ها نقش بسته بود، بازیگری تپل و بانمک. وزن زیاد او با چهره خندان و نوع بازی کردن نقش هایش کارکتری خاص را برای او رقم زده بود.اما این کارکتر مربوط به مهران غفوریان همیشگی نبودو او تصمیم گرفت لاغر شود.

آرزو همسر مهران مدتی است که وارد مدلینگ شده و با برندهای آرایشی همکاری دارد.

وی عکس های آتلیه ای و مدلینگ خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه