زهره فکور صبور | همسر زهره فکور صبور | سحر زکریا

واکنش جان سوز سحر زکریا به فوت زهره فکور صبور | سحر زکریا هم تهدید به خودکشی کرده بود

کدخبر : 27783

واکنش تلخ سحر زکریا به فوت نابهنگام زهره فکور صبور وایرال شد .

زهره فکور صبور بازیگر باتجربه و جوان سینما و تلوزیون که در سریال های مختلف ایفای نقش کرده است روز گذشته براثر مصرف بی رویه دارو درگذشت . زهره فکور صبور در سریال هایی مانند دردسر های عظیم و مسافری از هند نیز ایفای نقش کرده است . بسیاری از بازیگران واکنش های مختلفی به درگذشت زهره فکور صبور نشان داده اند . در ادامه واکنش سحر زکریا بازیگر جنجالی به درگذشت زهره فکور صبور را می بینید . 

زهره فکور صبور

 سحر زکریا با انتشار یک پست در اینستاگرامش نوشت : 

یکبار بیاییم جور دیگری به مسئله بیاندیشیم، بیاییم دست از حرفهای کلیشه ایی برداریم ، بیاییم سئوال کنیم بر یک انسان چه میگذرد که به چنین نقطه ایی میرسد کدام نقطه اورا به این مرز میرساند، ماییم؟ همکارانم هستند؟ قضاوتهای فضای مجازیست؟ جامعه مقصر است؟ از یاد بردنمان است؟ یا شکستن قلب به واسطه یک نفر یا جماعتی؟ آری اینگونه فکر کنیم به جای تقبیح، به جای جا پای مادر بزرگانمان گذاشتن به جای دگم بودن و متعصبانه بر خورد کردن بیایید این فاجعه ها را دست کم نگیریم ، این عمل گاه اعتراضی سرکوب شده است ، گاه خشمی فرو خورده است ، گاه زندگی نباتی که برایت رقم میزنند است، گاه فریادیست که کسی نمیشنود یا نمیخواهند بشنوند ، است ، بیاییم منصف باشیم ، کمی برای لحظه ایی خودمان را به جای او بگذاریم، تسلیت ، واقعا درد ناک است . 

سحر زکریا پیش از این با انتشار یک لایو اینستاگرامی تهدید به خودکشی کرده بود که این موضوع ختم به خیر شد . علت این عصبانیت سحر زکریا حرف های مردم بود که به او تهمت زده بودند . 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه