زهره فکور صبور | همسر زهره فکور صبور | ثروت زهره فکور صبور

علت درگذشت زهره فکور صبور مشخص شد | عکس همسر زهره فکور صبور

کدخبر : 27785

نظر پزشکی قانونی در مورد درگذشت زهره فکور صبور منتشر شد .

به گزارش رصداقتصادی : زهره فکور صبور بازیگر جوان سینما و تلوزیون در سن 43 سالگی شب گذشته فوت کرد . اما و اگر های زیادی در مورد فوت زهره فکور صبور منتشر شده است اما هنوز علت واقعی درگذشت  زهره فکور صبور مشخص نشده است . اما پزشکی قانونی با انجام ازمایشات از جزئیات علت درگذشت زهره فکور صبور را روشن کرد .

 مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اعلام اینکه کالبدگشایی جسد زهره فکور صبور انجام شده است تاکید کرد، تعیین علت فوت منوط به حصول نتایج آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی است.

دکتر مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به احراز هویت جسد «زهره فکورصبور» از سوی پزشکی قانونی، اظهار کرد: پس از اعلام کشف جسد، پزشکان پزشکی قانونی در ساعات اولیه در صحنه فوت حضور پیدا کردند و ضمن بررسی صحنه و معاینه جسد، نسبت به تهیه گزارش و اعلام آن به مرجع قضایی اقدام خواهند نمود.

 

‎وی با بیان اینکه جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و صبح امروز مورد کالبدگشایی و معاینه‌ تخصصی قرار گرفت، گفت: در معاینه ظاهری و کالبدگشایی صورت گرفته، علائم و شواهدی از آثار ضرب و جرح یافت نشد. ‎

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران تصریح کرد: تعیین علت فوت منوط به حصول نتایج آزمایش‌های سم شناسی و آسیب شناسی خواهد بود و طی روزهای آتی به مقام قضایی اعلام می‌شود.

‎وی افزود پیکر ایشان امروز قبل از ظهر و بعد از معاینات تخصصی تحویل بستگان درجه اول شد. / همشهری آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: