سریال پایتخت | ساعت پخش سری جدید سریال پایتخت | ازدواج بازیگر سریال پایتخت

سانسور لباس بازیگر معروف سریال پایتخت | بازیگر سریال پایتخت غوغا کرد

کدخبر : 28223

لباس بازیگر معروف سریال پایتخت در سریال جدیدش سانسور شد .

سریال پایتخت از پرطرفدارترین سریال های تلوزیون می باشد . سریال پایتخت در 6 فصل تولید شده است . یکی از بازیگران سریال پایتخت در سریال جدید شبکه نمایش خانگی ایفای نقش می کند . سمیرا حسن پور بازیگر معروف سریال پایتخت که در فصل او نقش گلرخ را بازی می کرد در سریال سودا ایفای نقش می کند . بازیگر معروف سریال پایتخت با سانسور عجیب لباسش مواجه شد که در ادامه این سانسور عجیب را مشاهده می کنید . 

تحصیلات سمیرا حسن پور

وی فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال 1385 در تئاتر شبیه خوانی بهرام بیضایی شروع کرد.

سریال پایتخت

خانواده سمیرا حسن پور

در خانواده پدرش مجسمه سازی می کند و برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده و دو برادر دارد که یکی مهندس عمران است و دیگری مهندس برق.

سریال پایتخت

ازدواج و همسر سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 1395 با هم ازدواج کردند.

سامان سالور متولد سال 1355در شهربروجرد، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است.

سریال پایتخت

علاقه سمیرا حسن پور به نقاشی و پیانو

زمانی که سرکاری نیستم کتاب می خوانم، فیلم می بینم و در کنارش نقاشی می کشم، مدتهاست استاد پیانو دارم و تمرین موسیقی می کنم. در کودکی کلاس نقاشی می رفتم و الان دلی اینکارو انجام می دهم.

سریال پایتخت

 

سمیرا حسن پور و علاقه به ورزش

من از دوران کودکی به ورزش کردن علاقه داشتم. از طرفی استعدادم باعث شده بود که همیشه ورزش کنم حال در این بین به ورزش های مختلفی از پینگ پنگ گرفته تا والیبال، ایروبیک، دو و شنا می پردازم. البته در مقطعی که به شکل جدی به رشته دو می پرداختم توانستم در آن مدال هم کسب کنم.

سریال پایتخت

ورود به تلویزیون + شهرت

اولین بار در سال 88 وقتی 25 ساله بود با سریال چاردیواری وارد قاب تلویزیون شد و در دومین تجربه خود با نقش گلرخ سریال پایتخت 1 در سال 1390 چهره اش به شهرت رسید

سریال پایتخت

اولین فیلم

در سال 92 وقتی 29 ساله بود اولین تجربه سینمایی او با فیلم تمشک به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی سامان سالور شروع شد

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه