حسن یزدانی

رفتار زشت حسن یزدانی در بغل علی پروین در کنسرت

کدخبر : 28391

تعدادی از اعضای شاخص تیم ملی کشتی آزاد، بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن کنسرت حاضر شدند.

 به گزارش رصداقتصادی : حسن یزدانی شب گذشته در کنسرت مسعود صادقلو حضور داشت ویدیوهایی از حضور حسن یزدانی در کنسرت منتشر شد . اما هجوم کاربران به صفحه حسن یزدانی به علت استفاده نکردن او از ماسک بوده است حسن یزدانی ماسک نداشت و پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت نکرده بود .

حسن یزدانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شب‌های گذشته پژمان درستکار سرمربی تیم‌ملی کشتی ازاد، به همراه حسن یزدانی، کامران قاسمپور و امیرحسین زارع اعضای تیم ملی کشتی به کنسرت مسعوت صادقلو رفتند که نکته عجیب در این موضوع، رعایت نکردن مسائل بهداشتی توسط مربی و کشتی‌گیران تیم ملی بود.

حسن یزدانی

این در حالی است که درستکار حتی بدون ماسک علی پروین را هم در آغوش کشید و مشخص نیست چرا فدراسیون کشتی بر این موضوعات نظارتی نمی‌کند.‌مطمئنا یزدانی، قاسم‌پور و زارع سه وزنه کشتی ایران هستند و در صورت سهل‌انگاری و ابتلا به کرونا، چالش سختی خواهند داشت. موضوعی که به نظر می‌رسد فدراسیون کشتی چندان به آن اعتقادی ندارد و کشتی‌گیران بدون رعایت مسائل بهداشتی در کنسرت حاضر می‌شوند.

 

غیبت حسن یزدانی در اردوی تیم ملی و دیدار باجرانگ با وزیر ورزش در لپوصحرا

کشتی‌گیر هندی که در لپوصحرا و در سالن حسن یزدانی تمریناتش را این روزها دنبال می‌کند، همراه با قهرمان کشتی جهان و المپیک با وزیر ورزش ایران در سفر استانی به مازندران، دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باجرانگ پونیا مدعی وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد جهان از چندی پیش به درخواست خودش به استان مازندران سفر کرده تا در مجموعه ورزشی حسن یزدانی تمرینات کشتی‌اش را زیر نظر مربیان ایرانی و همچنین در کنار حسن یزدانی دنبال کند.

هرچند حسن یزدانی از هفته گذشته در اردوی آماده‌سازی تیم ملی حاضر شده، اما باجرانگ همچنان با حریف تمرینی‌های مازندرانی کارش را در لپوصحرا دنبال می‌کند.

درحالیکه حسن یزدانی با هماهنگی کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد اردو را ترک کرده و راهی جویبار شده تا در مازندران با وزیر ورزش دیدار کند، باجرانگ نیز در مراسم استقبال از حمید سجادی در کنار حسن یزدانی حاضر شد.

باجرانگ همچنان تمریناتش را در لپوصحرا پیگیری می‌کند اما حسن یزدانی به اردوی تیم ملی بازخواهد گشت.

اردوی جاری آزادکاران قرار است تا 27 اسفند ماه ادامه داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  ماسک نزدن چرا شد زشت احمق

 • سنسی
  0

  چیز دگ نبود حالا میخاین حسن یزدانی تخریب کنید. حیف نون که شما میخورید

 • چرا انقدر دنبال چیز های بدی نامردی هستید
  0

  نکنید لطفا عابرو بی خودکی نبرید

 • ناشناس
  0

  شاه حسن عشقی عشق با ای چیزا یه شاه رو نمیتونین خراب کنین حسن تو دل ما هس عشق عشق

 • ناشناس
  0

  عرفان

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه