مسی | مراسم ازدواج مسی | عشق مسی

چهره عجیب همسر مسی بعد از افتضاح شوهرش | زن مسی بیست سال پیر شد

کدخبر : 28400

چهره دیده نشده از مسی را در این صفحه می بینید .

 به گزارش رصداقتصادی : مسی با حضور در پاریسن ژرمن حسابی خبرساز شده است . مسی بعد از مدت ها حضور در این تیم پرستاره نتوانسته است که بدرخشد . مسی در مدت کوتاه در این تیم بازی اش روبه نابودی رفته است تا جایی که هواداران به او در ورزشگاه توهین کردند .

مسی

یکشنبه و در بازی پی اس جی و بوردو، هواداران تیم پاریسی خشم خود را از حذف از لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید را بروز دادند و لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیمشان را به شدت هو کردند.

 آنتونلا روکوتزو همسر مسی که یکی از تماشاگران بازی بود، از روی سکوها بازی را دنبال می کرد که تصویر واکنش وی به هو شدن لئو به شدت در شبکه های اجتماعی وایرال شده و مورد توجه قرار گرفته است. همسر لئو که تا کنون در دوران فوتبال این بازیکن ندیده بود که او توسط هواداری هو شود، کاملا شوکه و ناراحت به نظر می رسید و چهره اش طوری بود که انگار قصد گریه کردن را دارد و از سویی  آنتونلا در یکی از تصاویر هم لب خود را گاز گرفته بود که معمولا در روانشناسی این حالت مربوط به فردی است که قصد کنترل آرامش خود را دارد.

مسی

مسی در دو بازی پی اس جی مقابل رئال مادرید نمایش ضعیفی داشت و خراب کردن پنالتی او در دور رفت قطعا یکی از عوامل اصلی حذف پاریسی ها از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. لئو در اولین فصل خود در خارج از بارسلونا نتوانسته آن طور که باید و شاید بدرخشد و به تازگی شایعاتی هم در مورد تمایلش به بازگشت به نیوکمپ در پایان فصل مطرح شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: