فروش فوق العاده ایران خودرو | فروش ویژه محصولات ایران خودرو | حراج ایران خودرو

مژده به متقاضیان فروش فوق العاده ایران خودرو با محصولات جدید

کدخبر : 28860

جزئیات جدید از محصولات جدید ایران خودرو منتشر شد .

به گزارش رصداقتصادی : فروش فوق العاده ایران خودرو تاکنون در چندین طرح انجام شده است . فروش فوق العاده ایران خودرو با استقبال خوبی در هر نوبت روبرو می شود . بسیار از مردم منتظر محصولات جدید در فروش فوق العاده ایران خودرو هستند . امروز خبری مبنی بر خودرو ها و کراس اور های جدید این شرکت منتشر شده است . اما هنوز مشخص نیست که این محصولات به فروش فوق العاده ایران خودرو می رسند یا خیر .

نمونه مفهومی محصول پروژه TF21 که خودرویی کراس اوور و در کلاس ابعادی B است، ساخته و به تایید و تصویب مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو رسید.

محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو با استایلی متمایز، با تجهیز خطوط تولید و ایجاد آمادگی در شبکه تامین، اواخر نیمه نخست سال آینده وارد بازار خواهد شد.

فروش فوق العاده ایران خودرو

این خودرو دارای استانداردهای ۸۵ گانه مصوب و روز و دارای استحکام و ایمنی بالا بوده و منطبق با طرح ارتقای کیفیت از مرحله طراحی، پس از طی کردن تمامی مراحل و گذر از دروازه‌های تکوین محصول، قابلیت تولید و عرضه خواهد داشت.

از اهداف تولید این خودرو پاسخگویی به نیاز مشتریان و تنوع بخشی به سبد محصولات ایران‌خودرو است و پیش بینی می‌شود سهم ۱۵ درصدی از تولیدات این شرکت را به خود اختصاص دهد.

در این پروژه، در راستای تحقق شعار سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، طبق دستور مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش‌بنیان برای سرعت‌بخشی به فعالیت‌ها تکلیف شده است.

این خودرو قابلیت اجرای استانداردهایی مانند تصادف با عابر پیاده، سیستم ایمنی اخطار فشار باد تایر، راهنمایی راننده در تعویض دنده، سیستم پایداری الکترونیکی و کاهش مصرف سوخت را دارد و پوشش‌دهنده تمامی استانداردهای خودروسازان معتبر جهانی است.

تجهیز به موتورهای به روز و کم مصرف سری TU از جمله ویژگی‌های این محصول است که در گام نخست با گیربکس دستی و اتوماتیک و در مرحله بعد با موتور سه استوانه IK3 تولید و عرضه خواهد شد.

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تسریع در تولید و عرضه محصول جدید و مطابق سلایق و انتظارات جامعه، محصولات دو پروژه K125 و TF21 را به صورت موازی اجرا می کند. نمونه مفهومی پروژه TF21 که هم‌زمان با تعطیلات نوروزی توسط تیم معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو آماده‌سازی شده به تایید مدیرعامل این شرکت رسیده و برای تولید و عرضه آماده‌سازی می‌شود

تصمیم گیری به موقع و اعتقاد به فعالیت و تفکر جهادی در کلیه ارکان سازمان، از ویژگی‌های برجسته ایران‌خودرو است که در این پروژه به بهترین شکل نمود یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • قدرت طهماسبی
  3

  آفرین بر شما ،قلب ملت را شاد کنید

 • مجید
  1

  ایربگ داره؟ عمل می کنه؟

 • هوشنگ
  1

  💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • رضا آنلاین
  0

  لابد اندازه بنز یا بی ام و قیمت گذاری میشه

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه