قرعه کشی جام جهانی

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی قطر | جهت مشاهده پخش زنده مراسم قرعه کشی کلیک کنید

کدخبر : 28879

جزئیات پخش زنده مراسم قرعه کشی جام جهانی قطر را می توانید در اپلیکیشن شماپلاس ببینید .

 به گزارش رصداقتصادی : پخش زنده مراسم قرعه کشی جام جهانی قرار است از ساعتی دیگر آغاز شود . پخش زنده قرعه کشی جام جهانی را می توانید از اپلیکیشن شماپلاس به صورت رایگان تماشا کنید . قرعه کشی جام جهانی برای فوتبال دوستان از اهمیت بالایی برخوردار است . در ادامه جزئیات کامل از سیدبندی قرعه کشی جام جهانی را در ادامه می بینید . مخاطبان عزیز می توانند پخش زنده قرعه کشی جام جهانی را در اپلیکیشن شماپلاس مشاهده کنید . 

   پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ جریان می یابد تا گروه بندی و برنامه بازی ها مشخص و حریف تیم های ملی حاضر در این مسابقات شناخته شود؛ این مراسم به صورت زنده از اپلیکیشن شماپلاس پخش می شود.

مراسم قرعه کشی جام جهانی در حالی از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران در دوحه قطر آغاز می شود که با توجه به آخرین رده بندی فیفا احتمالا قرعه سختی در انتظار تیم ملی ایران خواهد بود.

گفتنی است؛ پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ و اعلام گروه بندی این رقابت ها به صورت کامل و بدون قطعی از شبکه های تلویزیونی ایران در دسترس نخواهد بود و راحت ترین راه تماشای این مراسم از تلویزیون اینترنتی دیلی فوتبال است.

جهت مشاهده پخش زنده قرعه کشی جام جهانی اینجا کلیک کنید

برنامه پخش زنده قرعه کشی جام جهانی

اگر می‌خواهید مراسم قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی را آنلاین تماشا کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به صورت زنده این مراسم را دنبال کنید.

قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به صورت زنده در لایو اپلیکیشن شماپلاس نیز پخش می شود.

قرعه کشی جام جهانی

نگران نباشید، تیم ملی ایران تنها تیم حاضر در رقابت ها نیست و دیلی فوتبال جدول کامل گروه بندی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را منتشر می کند.

گفتنی است، در یک گزارش جامع برنامه همه بازی های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای مخاطبان آماده شده است.

جهت مشاهده پخش زنده قرعه کشی جام جهانی اینجا کلیک کنید

قرعه کشی جام جهانی: برنامه کامل بازی های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲

تیم های ملی ایران، کره جنوبی، ژاپن و عربستان همه تیم های قاره آسیا هستند که امروز جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ رقبایشان در مرحله گروهی جام جهانی را خواهند شناخت؛ سرنوشت نیم سهمیه این قاره هنوز مشخص نشده است.

در قاره اروپا تیم های ملی آلمان، بلژیک، کرواسی، فرانسه، اسپانیا، انگلیس، هلند، دانمارک، صربستان، سوئیس، پرتغال و لهستان به جام جهانی قطر صعود کرده اند و سرنوشت تک سهمیه باقی مانده اروپا با انجام بازی های پلی آف مشخص خواهد شد.

 

مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ در شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد

جهت مشاهده پخش زنده قرعه کشی جام جهانی اینجا کلیک کنید

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲

توجه: این گزارش تا پایان پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ در دیلی فوتبال بروزرسانی می شود؛ اخبار تازه تر بالاتر قرار می گیرند.

بر اساس تصویب کمیته برگزاری مسابقات فیفا آخرین رده بندی تیم های ملی مردان فدراسیون جهانی فوتبال ملاک سیدبندی رقابت ها است.

قرعه کشی جام جهانی

تا آغاز پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تکلیف حضور ۲۹ تیم از ۳۲ تیم ملی حاضر در این رقابت ها مشخص و سیدبندی تیم ها نیز منتشر خواهد شد.

بازی های مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر ۱۲ روز به طول می انجامد.

این مسابقات به صورت متمرکز و بدون نیاز به سفر هوایی برای تیم ها برگزار خواهد شد.

برای برگزاری هر چه منظم تر مسابقات جام جهانی فوتبال، در مرحله گروهی چهار مسابقه در روز برگزار می شود.

برای اولین بار رقابت های جام جهانی در تابستان برگزار نخواهد شد.

سوت آغاز اولین بازی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روز دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ به صدا درمی آید.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه