لیندا کیانی | ازدواج لیندا کیانی | طلاق لیندا کیانی

اتفاق ناگوار برای لیندا کیانی اینستاگرام را ترکاند | پست تلخ و جگرسوز لیندا کیانی

کدخبر : 29116

پست عاشقانه لیندا کیانی مخاطبان را متعجب کرد شکست عشقی در کار است ؟

لیندا کیانی بازیگر کم حاشیه اما پرفعالیت در اینستاگرام است . لیندا کیانی حسابی در اینستاگرام طرفدار دارد او سال های گذشته اعلام کرد که ازدواج کرده است . لیندا کیانی همواره از حاشیه دوری کرده است اما بعضی اوقات حاشیه حسابی به لیندا کیانی پیله می کند .

لیندا کیانی

لیندا کیانی به تازگی چند پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که همگی آن ها تم غم و افسردگی دارد لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون که در یکی دو سال اخیر پیشرفت زیادی داشت و کم کم دارد به بازیگران زن طراز اول سینما تبدیل می شود. لیندا البته در اینستاگرام هم جزو پرطرفدار ترین هاست و کلی فالوور و دنبال کننده دارد.

 لیندا کیانی این روزها خیلی در اینستاگرام شاد و شنگول نیست و پست های هم که می گذارد تم غم و افسردگی دارد.

لیندا کیانی

 

تیپ بهاری لیندا کیانی تو کوهستان!

لیندا خانم بسیار اهل سفر و گردش رفتن است و در هر فرصتی که بدست می آورد به دل طبیعت می زند. خانم بازیگر از این سفرهای خود کلی عکس و استوری هم برای طرفدارانش در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند. به تازگی هم لیندا با یک استایل شیک و اسپرت به کوه رفت. البته این تم غم همچنان در کوه هم همراه لیندا بود.

لیندا در کپشن عکسی که منتشر کرد نوشت: میان آن همه تشویش در تو می‌نگرم…

لیندا کیانی

لیندا خانوم کیانی مافیا می شود!

سعید ابوطاب  تیمش در مافیا برای فصل جدید شب های مافیا حسابی سنگ تمام گذاشتند و هرچی بازیگر و سلبریتی آس و درجه یک بوده رو جمع کردن! البته مشخص نیست که این برنامه چقدر بیننده و سود دارد که عوامل آن این همه خرج می کنند و چهره ها رو به این برنامه دعوت می کنند. به هر روی لیندا خانم هم تو فصل جدید یکی از مافیاهای جذاب این برنامه است. او تیزر این برنامه رو هم تو صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرد.

لیندا کیانی

 

مدل شدن لیندا خانم کیانی

لیندا کیانی که تا به حال چند باری مدل آرایشی شده بود و بار ها هم از برند های خفن برای استایلش استفاده کرده بود تصاویری از خود منتشر کرد که اینبار پوشش و میکاپی عجیب و جذاب تر از همیشه داشت. ظاهرا دیگر خانم های بازیگر را نباید تنها هنرپیشه خطاب کنیم چرا که در زمینه مدلینگ و بلاگری نیز بسیار زیاد ورود کرده و فعالیت دارند!

تبلیغات لیندا کیانی تو اینستاگرام با درآمدی بالا!

در چند سال اخیر تبلیغات اینستاگرامی حسابی روایج پیدا کرده و اصلا برخی از هنرمندان و سلبریتی ها نظیر صبا راد کار اصلی شان که اجرا و گویندگی بود را رها کردند و کلاً چسبیدن به تبلیغات اینستاگرام، اما لیندا که بازیگر باهوشی است در تبلیغات اینستاگرامی هم هوشمند عمل کرد.

خانوم بازیگر که هم می خواست از پول های هنگفتی که در زمینه تبلیغات وجود دارد بهره مند شود و هم خیلی تابلو تبلیغ نکند و به عبارتی شورش را درنیاورد خیلی ریز و زیرپوستی در پیجش تبلیغ می کند.

لیندا کیانی

هواداری که عاشق لیندا خانومن!

لیندا کیانی همانطور که گفتیم طرفداران زیادی دارد و در اینستاگرام بیش از 2.7 میلیون کاربر دنبال کننده او نیز هستند که دوستدار خانم خانما می باشند و حسابی هم قربون صدقه اش میرن! لیندا کیانی از هنرمندانی است که فن پیج های زیادی هم دارد و در ادامه یکی از ویدیو هایی که یک پیج طرفداری برایش ساخته رو مشاهده می کنید.

لیندا کیانی

 

گفتگوهای جذاب لیندا خانوم کیانی!

لیندا کیانی خیلی بازیگر پرمصاحبه ای نیست اما همان معدود گفتگوهایی که خانوم بازیگر انجام داده هم کاملاً جذاب و پر سروصدا شد. مثلا در یک گفتگو از لیندا خانوم درباره انتخاب بین گلزار و رادان سوال شد که پاسخ خانوم بازیگر تا مدت ها جزو کلیپ های پربازدید اینستاگرام بود.

 لیندا کیانی در این مصاحبه می گوید محمد رضا گلزار را به بهرام رادان ترجیح می دهد چون خیلی خوشگل است!

یا مثلا در یک گفتگوی دیگر لیندا خانوم اظهارنظر عجیبی درباره شادمهر عقیلی داشت که بسیار مورد توجه قرار گرفت. لیندا کیانی گفت که امثال شادمهر عقیلی باعث شدند که موسیقی فعلی ایران حفظ شود و ما مدیون او و امثال او هستیم. یا مثلا وقتی که شهرام شب پره خواننده لس آنجلس نشین از علاقه اش برای بازگشت به ایران گفته بود. لیندا خانوم با انتشار این ویدیو در اینستاگرام خود نوشت: ای جان، منم قلبم لرزید این ویدیو رو دیدم... 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه