یارانه رمضان | یارانه جدید | یارانه جدید

یارانه رمضان در این تاریخ واریز می شود | مبلغ جدید یارانه رمضان مشخص شد ؟

کدخبر : 29237

جزئیات دریافت یارانه مشخص شد .

به گزارش رصداقتصادی : یارانه رمضان سوالات زیادی برای مردم ایجاد کرده است . یارانه رمضان سال گذشته به حساب مردم واریز شد . امسال نیز بسیاری منتظر دریافت یارانه رمضان می باشند . در ادامه جزئیات کامل از یارانه رمضان را می خوانید .

یارانه رمضان

براساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها واریز یارانه نقدی فروردین ماه شب گذشته انجام شد. به نظر می‌رسد مبلغ و تعداد یارانه‌بگیران بدون تغییر بوده است.

رقص خفن دختر مهران غفوریان و عضوی از خانواده غفوریان | بنز چند صد میلیاردی مهران غفوریان ترکاند

یارانه نقدی شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

روز گذشته سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه ای اعلام کرد که یارانه نقدی فروردین ماه ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ فروردین واریز می‌شود.

مبلغ این یارانه نیز نسبت به سنوات گذشته بدون تغییر بود و در اطلاعیه نیز همان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد. در خصوص تعداد یارانه‌بگیران نیز به نظر می‌رسد  تغییری ایجاد نشده است.

همچنین برحسب مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع رسانی‌های قبلی صورت گرفته، بیست و دومین بخش از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی مرحله اول وام کرونا، از یارانه نقدی فروردین ماه سال جاری سرپرستان خانواری که این تسهیلات را دریافت کرده‌اند، کسر  شد.

 

یارانه بعدی کدام است؟

در خصوص دیگر یارانه‌ها نیز پیگیری‌های تجارت‎‌نیوز نشان می‌دهد که به احتمال زیاد یارانه ماه رمضان در این هفته (هفته سوم فروردین ماه) واریز می‌شود. همچنین بیشترین گمانه‌زنی‌ها در خصوص مبلغ یارانه ماه رمضان مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر نفر است.

این احتمال وجود دارد که تعداد کسانی که یارانه ماه رمضان دریافت می‌کنند همانند سال گذشته همان ۶۰ میلیون نفر باشد. اما احتمال کمتر بودن تعداد یارانه بگیران وجود دارد. / تجارت نیوز

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • محمدیان
    0

    سلام سال گذشته یارانه رمصان ندادید تورخدا امسال به ما حتما بدین