بهاره رهنما | ازدواج بهاره رهنما | تیکه بهاره رهنما به حاجی

تیکه بهاره رهنما به حاجی ؛ من گوسفند نیستم | هودی جلف بهاره رهنما

کدخبر : 29335

عکس جدید بهاره رهنما غوغا کرد .

بهاره رهنما با انتشار استوری خبرساز شد . عکس نوشته بهاره رهنما در مورد گوسفند و گرگ به سرعت وایرال شد . مخاطبان و پیج های زرد اینستاگرامی از این پست بهاره رهنما برداشت های مختلفی کردند . بهاره رهنما در این باره نیز توضیحی نداد . بسیاری عکس جدید بهاره رهنما را به طلاقش ربط دادند . در ادامه عکس جدید بهاره رهنما را می بینید . 

بهاره رهنما

رهنما تنها فرزند دختر خانواده است که در ازدواج اول در سن کم با پیمان قاسمخانی ازدواج کرد حاصل این ازدواج یک دختر به نام پریا بود که در خارج از کشور زندگی می کند . بهاره رهنما در ایران زندگی می کند و سال گذشته پدرش را از دست داد .

چهره پیر و شکسته علی ضیا | علی ضیا بیست سال پیر شد | ریش های سفید علی ضیا

او زندگی خوبی با حاجی داشت اما به یکباره همه چیز تغییر کرد و او خبر از تغییر احساسی در زندگیش داد . بهاره رهنما پیش از این با دخترش چند بار لایو اینستاگرامی برگزار کرده بود . او اکنون تنها سفر می کند و به مهمانی می رود . 

بهاره رهنما

 بهاره رهنما کتاب شعر نیز دارد او با حضور در برنامه شب آهنگی یکی از پربیننده ترین قسمت های این برنامه را رقم زد . بهاره رهنما در این برنامه با همسرش حضور داشت که حسابی هم پربیننده بود اما توضیح او در اینستاگرام مبنی بر این موضوع بود که این برنامه قبل از عید ضبط شده است . 

بهاره رهنما

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: