قیمت پراید | قیمت پراید امروز | قیمت روز پراید

پراید امروز گران شد | قیمت باورنکردنی پراید چهارشنبه

کدخبر : 29349

جزئیات افزایش قیمت پراید در بازار منتشر شد .

به گزارش رصداقتصادی : قیمت پراید در بازار روند افزایشی به خود گرفته است . بعد از مدتی نوسانات قیمت پراید در بازار روند صعودی داشته است . قیمت پراید پیش از این نوسان چندانی نداشت . در ادامه جزئیاتی از قیمت پراید را می خوانید .

قیمت خودرو در بازار کشور به صورت لحظه‌ای در حال افزایش است. چه عاملی باعث گرانی خودرو شد؟ این افزایش قیمت تا چه زمانی ادامه دارد؟

قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغیراتی همراه است.

قیمت خودرو صفر داخلی امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است:

خودروی پراید ۱۱۱ با دو میلیون تومان افزایش قیمت به نرخ ۱۹۹ میلیون تومان رسید.

پراید ۱۳۱ نیز دو میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش داشت و به نرخ ۱۶۶ میلیون تومان رسید.

خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل  ۱۴۰۰ نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان افزایش داشت. این خودرو هم‌اکنون در قیمت ۴۸۰ میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی با چهار میلیون افزایش قیمت به ۳۶۴ میلیون تومان رسید.

قیمت پراید

قیمت خودروهای پرطرفدار

نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس به نرخ ۲۰۶ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۶ تیپ دو  با پنج میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۲۸۳ میلیون رسید. پژو ۲۰۶ تیپ پنج به ۳۳۵ میلیون تومان رسید.

خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز به ۴۵۰ میلیون تومان رسید.

اما خودروی تارا اتوماتیک به قیمت ۵۵۲ میلیون تومان رسید.

قیمت پراید

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: به دلیل متعادل نبودن عرضه و تقاضا در بازار خودروی کشور قیمت‌ها روندی افزایشی داشت.

او افزود: میزان تولید خودروی مورد نیاز یک میلیون و ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دستگاه است. اما میزان تولید به عدد ۸۰۰ هزار دستگاه در سال می‌رسد. یعنی میزان تولید ۳۵ تا ۴۰ درصد کمتر از نیاز بازار است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران توضیح داد: فاصله قیمتی موجود در بازار به دلیل عرضه کم خودرو به بازار اتفاق افتاد. تا زمانی که میزان تولید خودرو و عرضه آن به این شکل باشد، قیمت خودرو روند افزایشی خود را حفظ می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: