فروش فوق العاده ایران خودرو | فروش فوری ایران خودرو | پیش فروش ایران خودرو

مژده به متقاضیان فروش فوق العاده ایران خودرو | esale.ikco.ir

کدخبر : 29872

جزئیات فروش فوق العاده ایران خودرو را در ادامه می خوانید .

به گزارش رصداقتصادی : فروش فوق العاده ایران خودرو تاکنون در چندین طرح مختلف با محصولات مختلف اجرا شده است . فروش فوق العاده ایران خودرو در ایران مورد استقبال واقع شده است و طرفداران زیادی دارد . فروش فوق العاده ایران خودرو با محصولاتی ارزان تر از قیمت بازار اجرا شده است . در ادامه جزئیات جدید از فروش فوق العاده ایران خودرو را می خوانید .

طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو با عرضه چهار محصول تارا دستی و اتوماتیک و دناپلاس توربو دستی و اتوماتیک از فردا سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه، چهار محصول ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت شروع و تا پایان روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت. در این مرحله چهار خودروی تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژ با گیربکس ۶ سرعته دستی و فرمان برقی عرضه می‌شود.

فروش فوق العاده ایران خودرو

قیمت خودرو در این مرحله غیرقطعی و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، منتخبین مبلغ پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی و مطابق با جدول واریز می نماید و الباقی وجه خودرو پس از تعیین قیمت نهایی در زمان ارسال دعوتنامه تعیین می شود. باید توجه داشت که مبلغ پیش پرداخت در این بخشنامه کم تر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند. محدودیت های پیشین ایران خودرو همچنان به قوت خود باقی است.

فروش فوق العاده ایران خودرو

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه