رضا رویگری | ازدواج رضا رویگری | عشق رضا رویگری

رضا رویگری پولدار شد | ثروت باورنکردنی رضا رویگری فاش شد

کدخبر : 29918

پرویز پرستویی با بازنشر ویدئویی در استوری اینستاگرامش از تهیه خانه همراه با پرستار برای رضا رویگری خبر داد. آن‌طور که در این ویدئو آمده است پرستویی به همراه علیرضا اصغری، خَیِر جوان، شقایق فراهانی، علیرام نورایی و شهربانو منصوریان این کار را انجام داده‌اند.

رضا رویگری این روزها حسابی خبرساز شده است . رضا رویگری در خانه سالمندان بستری شده است . رضا رویگری امروز در کهریزک میزبان جمعی از هنرمندان بود . در ادامه حرکت زیبای هنرمندان برای رضا رویگری را می بینید . در اینستاگرام مردم از ثروت واقعی رضا رویگری که طرفداران و دوستان او هستند گفتند . 

پرویز پرستویی، بازیگر شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون با بازنشر ویدئویی در استوری اینستاگرامش از تهیه خانه همراه با پرستار برای رضا رویگری خبر داد. این اتفاق پس از آن رخ داد که شب گذشته، دوشنبه پنجم اردیبهشت ۱۴۰۱ رضا رویگری در ویدئویی اعلام کرد توسط همسرش به آسایشگاه کهریزک منتقل شده است.

پرویز پرستویی در این ویدئو که از صفحه علیرضا اصغری، خَیِر جوان در استوری اینستاگرامش بازنشر کرده است، در تماسی تصویری با رضا رویگری خطاب به او می گوید: «پس از آن که فهمیدم در کهریزک هستی دلم ریخت، چون تو خیلی در سینما زحمت کشیدی، خیلی تئاتر کار کردی، ما با هم به سفر آلمان رفتیم و زندگی ها کردیم با هم.»

پرستویی ادامه می دهد: «همه کارها را علیرضا اصغری، خَیِر جوان کرده است.»

علیرضا اصغری در ادامه این ویدئو از شقایق فراهانی و علیرام نورایی، بازیگر و شهربانو منصوریان، قهرمان ووشو به عنوان حامیان این عمل و پرویز پرستویی به عنوان پدر معنوی شان نام می برد. او به رضا رویگری می گوید: «خانه ات آماده است، با وسایل و یک پرستار حرفه ای هم از صبح تا شب کنارت خواهد بود. فقط به خاطر این که خودت بتوانی با خیال راحت زندگی کنی، دست خانم بزرگوارت هم درد نکند که تا امروز زحمتت را کشیده است و ما دیگر هیچ توقعی از او نداریم، فقط باید خودت بخواهی و یک قرار بگذاری که خدمت مراجع قانونی برسیم و اگر قرار است قیم داشته باشی، قیمت بشود دادستان.»

علیرام نورایی نیز در بخشی از این ویدئو خطاب به رویگری می گوید: «مردم ویدئوی شما را که دیدند فکر کردند دارد به شما ظلم می شود ولی شما بدان که تنها نیستی و تنها نمی گذاریمت.»

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • ناشناس
  0

  خدا خیرتون بده

 • ناشناس
  0

  زنده باد آقای پرستویی وسایر بازیگران بامعرفت

 • asad
  0

  داشتن دوستان خوب گنج واقعی است کاش یه دونه اش هم نصیب ما می شد.

 • حسین
  0

  دمتون گرم

 • 0

  استاد بزرگ خدا خدت بهش رحم کن

 • 0

  خیلی مرد نازنین هست این رویگری

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه