قالیباف | سفر قالیباف به ترکیه | داماد قالیباف

همه چیز در مورد خرید خانه قالیباف در ترکیه | ایا قالیباف در ترکیه خانه خرید ؟

کدخبر : 29923

جزئیات جدید از شایعه خرید خانه در ترکیه خبر ساز شد .

به گزارش رصداقتصادی : حرف و حدیث های زیادی در مورد ماجرای سفر خانواده قالیباف به ترکیه مطرح شده است . یک نماینده مجلس از خرید خانه توسط قالیباف در ترکیه گفت که واکنش او را در پی داشت و مشاور قالیباف از شکایت او خبر داد . در ادامه جزئیاتی از تکذیب شدن این شایعه می خوانید .

مشاور رییس مجلس گفت: رییس مجلس از یکی از نمایندگان دوره دهم به‌دلیل تکرار یک ادعای تکذیب‌شده در خصوص خرید ملک در ترکیه، شکایت خواهد کرد.

قالیباف

احسان عسگری مشاور رییس مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«آقای دکتر ⁧‫قالیباف‬⁩ قطعا از آقای جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده پیشین مجلس به دلیل انتشار مطلب کذب و تشویش اذهان عمومی و تکرار یک ادعای تکذیب‌ شده در خصوص خرید ملک در ترکیه شکایت خواهد کرد.»

امروز غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مجلس دهم در مصاحبه‌ای ادعایی مطرح کرد مبنی‌بر این‌که قالیباف دو دستگاه آپارتمان را در ترکیه خریداری می‌کند، سوال بنده از ایشان این است که پول خرید دو دستگاه آپارتمان را از کجا آورده است؟

۳۰ فروردین ادعایی در فضای مجازی مطرح شد مبنی‌بر این‌که، زهرا مشیر همسر رییس مجلس، مریم قالیباف دختر رییس مجلس به همراه همسرش امیررضا بحیرایی به ترکیه سفر کرده ‌و به‌دلیل حجم بالای بار در فرودگاه ترکیه به مشکل برخورده‌اند. محتوای بار خانواده قالیباف هم مرتبط با خرید سیسمونی بیان شد.

ساعاتی بعد از انتشار این ادعا، الیاس قالیباف با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، ضمن رد خرید سیسمونی، از مردم ایران به دلیل این سفر عذرخواهی کرد. / همشهری آنلاین 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

 • حسین
  0

  عجب اوضاعی ایران چ خبره از گرونی گزارش بدین

 • ناشناس
  0

  چقدر شفاف سازی چشم بازار کور کردید . ناهار خورده بودید

 • آرش
  0

  شما که قصد تطهیرش رو نداری خبری ،تمام فسادهای کلان یه جورایی وصل به آقا رییس سردار

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه