فریبا نادری | جدایی فریبا نادری از همسرش | زندگی لاکچری فریبا نادری

اولین عکس ویلای شخصی و صدمیلیاردی فریبا نادری در شمال کشور | فریبا نادری در حال تفریح

کدخبر : 30233

عکس دیده نشده از ویلای شخصی فریبا نادری خبرساز شد .

فریبا نادری بازیگر سینما تلوزیون و تئاتر کشور است . فریبا نادری متاهل است او دوبار تا به حال ازدواج کرده است و یک پسر دارد . فریبا نادری زندگی خوب و لاکچری ای دارد . همسر او جزو افراد متمول محسوب می شود . فریبا نادری در برنامه شب های مافیا و شام ایرانی نیز حضور داشت که هرکدام به نوعی دچار حواشی نیز بود . فریبا نادری در اینستاگرام هم فعال است و عکس و فیلم های مختلف از خودش را به اشتراک می گذارد . 

فریبا نادری در پیج شخصی اش تبلیغات نیز می کند . او از این راه به کسب درامد پرداخته است . فریبا نادری هم اکنون در شمال کشور به سر می برد او با انتشار عکسی از ویلایش این موضوع را تایید کرد . نادری با بازی در سریال ستایش محبوب تر و معروف تر از قبل نیز شد او در این سریال همبازی داریوش ارجمند و نرگس محمدی بود .

تغییر چهره عجیب بهاره رهنما در اینستاگرام | چهره پف کرده و ترسناک بهاره رهنما غوغا کرد

از دوستان فریبا نادری می توان به سارا منجزی و سحر قریشی نیز اشاره کرد . او از بازیگران خوش انرژی سینماست که از حاشیه دوری کرده است اما حواشی پیرامون او نیز همواره وجود داشته است . در ادامه ویدیویی از فریبا نادری را نیز مشاهده می کنید . 

فریبا نادری

فریبا نادری در رشته گرافیک تحصیل کرده است او در ازدواجش اولش با مسعود رسام ازدواج کرد که کارگردان به نام سینما و تلوزیون بود . او بعد از مدتی همسرش را از دست داد . خانم بازیگر یک استقلالی دوآتیشه می باشد او در اینستاگرام بارها علاقه اش به این تیم را نشان داده است . 

فریبا نادری

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: