بهاره رهنما | طلاق بهاره رهنما | ازدواج بهاره رهنما

خواستگاری بازیگر معروف سریال پایتخت از بهاره رهنما به سبک فیلم جدید غوغا کرد | بهاره رهنما جواب مثبت داد !

خواستگاری بازیگر معروف سریال پایتخت از بهاره رهنما به سبک فیلم جدید غوغا کرد | بهاره رهنما جواب مثبت داد !
کدخبر : 30426

سکانسی از فیلم بهاره رهنما و بهرام افشاری در اینستاگرام منتشر شد .

بهاره رهنما در یک فیلم سینمایی همبازی بهرام افشاری و محمدرضا فروتن بود . بهاره رهنما در این فیلم با پیشنهاد بهرام افشاری که نقش همسایه او را بازی می کند . بهاره رهنما در این فیلم یک دختر نیز دارد و مسئول یک کافه می باشد . سکانسی از این فیلم که بهرام افشاری به بهاره رهنما پیشنهاد ازدواج می دهد در فضای مجازی وایرال شده است که می توانید این سکانس را با بازی بهاره رهنما ببینید .  بهرام افشاری بازیگر محبوب سریال پایتخت است . 

بهاره رهنما

بهاره رهنما راز های زندگی خود را برملا کرد | حقایق تلخ زندگی بهاره رهنما

 بهار رهنما بازیگر شناخته شده و معروف در ایران است. بهاره رهنما با دومین ازدواج ش بار دیگر معروف شد. همسر اول بهاره رهنما پیمان قاسم خانی بود که بعد از چند سال زندگی مشترک با یک فرزند از هم جدا شدند. بهاره رهنما برای بار دوم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. و چند روزی است که مجدد خبر جدایی این دو از یکدیگر حاشیه ساز شده است. بهاره رهنما بالاخره خبر طلاق خود را علنی کرد.

پست جگرسوز آقازاده معروف در اینستاگرام | آقازاده معروف عزادار شد

بهاره رهنما عکسی از خود در کنار یکی از دوستان ش منتشر کرد و از او و خانواده اش تشکر کرد. یکی از بازیگران فعال سینمای ایران در فضای مجازی بهاره رهنما است. فعالیت هایی که حاشیه های زیادی هم برای بهاره رهنما به همراه داشته است.بهاره رهنما در ۱۳۵۲ در اراک متولد شد. بهاره رهنما دوبار ازدواج کرده است، ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسم خانی بود که بعد چندین سال زندگی مشترک از  یکدیگر جدا شدند مدتی بعد بهاره رهنما در سفر به مشهد با امیر خسرو عباسی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج با او و شروع به حاشیه سازی در فضای مجازی  بود. بهاره رهنما از همسر قبلی خود یک دختر دارد به نام پریا که در خارج زندگی می‌کند اما برای تولد مادرش به ایران آمده و بهاره رهنما را سوپرایز کرده است.

بهاره رهنما

بهاره رهنما طلاقش را تایید کرد؟!

حضور بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی در برنامه شباهنگ اتفاقی بود که باعث شد تا شایعات مربوط به طلاق خانم بازیگر از همسر دومش دوباره سر زبان ها بیافتد. البته این بار مخاطبان با دیدن برنامه حامد آهنگی از نمایی دیگر به این مسئله نگاه کرده و تصور کردند که وقتی این دو با هم در یک برنامه شرکت کرده اند پس خبری از جدایی نیست و اخبار مربوط به طلاق آنها، شایعه بوده. تا اینکه خانم رهنما در صفحه اینستاگرامش نوشت:« قابل ذکر است که ضبط این برنامه مربوط به ماه ها پبش و قبل از زمستان هزار وچهارصد بوده  »

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی