ملیکا شریفی نیا | همسر ملیکا شریفی نیا | طلاق ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا عروس شد | عروسی ملیکا شریفی نیا به سبک سریال ایرانی

کدخبر : 30540

عکس دیده نشده از ملیکا شریفی نیا با لباس عروس جنجالی شد .

ملیکا شریفی نیا بازیگر باتجربه ای است که در خانواده هنرمند به دنیا آمده است . ملیکا شریفی نیا پدرش از بزرگان سینما و مادرش از بازیگران با سابقه تئاتر و تلوزیون محسوب می شود . مهراوه شریفی نیا خواهر ملیکا شریفی نیا نیز سابقه بیست ساله در بازیگری دارد . در ادامه عکس جالب و دیده نشده از پشت صحنه سریال نجلا و ملیکا شریفی نیا در لباس عروس را مشاهده می کنید . 

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا

بیوگرافی ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا بازیگر جوان و البته شناخته شده کشورمان است. ملیکا شریفی نیا در خانواده‌ای هنری به دنیا آمده است و علاوه بر خودش، مادر و پدر و خواهرش هم از جمله بازیگران معروف ایرانی هستند. ملیکا شریفی نیا متأهل است و ماننده سایر بازیگران چندان پرکار نیست. ملیکا شریفی نیا طرفداران بسیاری دارد. ملیکا شریفی نیا متولد 21 آبان 1365 در تهران بازیگر ایرانی است.او فرزند آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا بازیگران سینما و تلویزیون و خواهر مهراوه شریفی نیا می باشد. محمدرضا شریفی نیا پدر ملیکا متولد 25 خرداد ماه 1334 در خاتون آباد از روستاهای نزدیک خوراسگان در اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون است. آزیتا حاجیان مادر ملیکا متولد 21 دی 1336، تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. حاجیان لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیکِ دانشگاه هنر است.

ملیکا شریفی نیا

ازدواج و طلاق ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا خیلی زود ازدواج کرد و به جرگه متاهلین پیوست. او بر خلاف خواهر بزرگ تر خود مهراوه شریفی‌ نیا خیلی زود عاشق شد و زمانی که حدود ۲۱ سال سن داشت، یعنی در ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۶ با امیر رضا طلاچیان ازدواج کرد و از هم جدا شده اند.ملیکا شریفی نیا که مهمان برنامه دورهمی بود، گفت: از بچگی ازدواج را دوست داشتم و این کار را انجام دادم، ولی نتیجه‌ ای که می خواستم حاصل نشد.

ملیکا شریفی نیا

فیلم شناسی

سینمایی:

    1392  خواب زده ها

    1386  دایره زنگی

    1382  مهمان مامان

    1378  میکس

    1375  ابر و آفتاب

    1373  آرایش مرگ

    1373  اشک و لبخند

    1373  پری

    1371  دایان باخ

    1371  دیدار در استانبول

    1371  اوینار

 

مجموعه تلویزیونی:

    1392 - خروس

    1389  نون و ریحون

    1388  آشپزباشی

    1388  شمس العماره

    1377  افسانه پوپک طلائی

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: