خودروهای داخلی

کیفیت خودروهای داخلی افزایش می یابد

کیفیت خودروهای داخلی افزایش می یابد
کدخبر : 30631

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید با واردات خودرو نه تنها عرضه در بازار افزایش یافته و قیمت‌ها تعدیل می‌شود بلکه خودروسازان نیز ناچارند که برای رقابت محصولات باکیفیت تولید کنند.

حجت اله فیروزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره خودروسازی، گفت: با وجود حمایت‌های همه جانبه از خودروسازان طی سال‌های گذشته، این شرکت‌ها نتوانستند خواسته مردم را محقق کنند که این وضعیت موید این نکته است که، باید از تولیدات باکیفیت، موفق و اقتصادی حمایت شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: خودروسازان نباید انتظار داشته باشند که با وجود برخورداری از تمامی امکانات طی سال‌های گذشته، اکنون نیز پس از ۴۰ سال همانند صنایع نوپا، از حمایت‌ها برخوردار باشند چراکه خودروسازی‌ها اکنون باید صنعتی پیشرو باشد.

وی اضافه کرد: گلایه‌های مردم از صنعت خودروسازی نشان داد که هدف‌گذاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای واردات مدیریت شده خودرو به جا و مناسب بوده زیرا از یک سو تولید کنونی خودروسازان توان پاسخ به نیاز بازار را ندارد و از سوی دیگر کیفیت محصولات تولیدی نیز مناسب نیست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به ضرورت توجه به مصوبه مجلس درباره خودرو، تصریح کرد: با واردات خودرو نه تنها عرضه در بازار افزایش یافته و قیمت‌ها تعدیل می‌شود بلکه خودروسازان نیز ناچارند که برای رقابت با خودروهای وارداتی محصولات باکیفیت تولید کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: مصوبه مجلس می‌تواند زمینه هدایت خودروسازان به سمت تولید محصولات باکیفیت را فراهم کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه