شاهرخ استخری | ازدواج شاهرخ استخری | همسر شاهرخ استخری

نگاه حسرت دار دختر شاهرخ استخری اشک همه را درآورد | توضیح شاهرخ استخری در مورد طلاقش

کدخبر : 30981

عکس جدید شاهرخ استخری و دخترش خبرساز شد .

دختر شاهرخ استخری بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . شاهرخ استخری در سینما و تلوزیون سابقه زیادی دارد . شاهرخ استخری به همراه خانواده در بلژیک به سر می برد . در ادامه عکس دیده نشده از شاهرخ استخری در اینستاگرام منتشر کرد . 

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری برای بار دوم پدر میشود

شاهرخ استخری بازیگر سریال فاصله ها ، دلنوازان و دلدادگان پنج سال پیش برای اولین بار پدر شد. پناه دختر شاهرخ استخری 17 مرداد سال 92 متولد شد و مردادماه امسال جشن تولد 5 سالگی اش را جشن گرفت. این هنرمند کشورمان برای دومین بار تا چند ماه آینده پدر میشود.

شاهرخ استخری

دومین دختر شاهرخ استخری در راه است

پناه دختر شاهرخ استخری پیجی در اینستاگرام دارد که توسط همسرش سپیده بزمی پور اداره میشود. همسر شاهرخ استخری با انتشار عکسی خبر از تولد فرزند دومشان تا چندماه آینده داد.

شاهرخ استخری

پناه دختر شاهرخ استخری

همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس نوشت:سلااااااااام عیدتوووووون مباااااااااارک حالتون چطوره ؟؟ امیدوارم حالتون امروز یه جور عجیب غریبی خوب باشه یا یه دفعه خوب بشه... خدا کنه امروز یه دفعه یه اتفاق خیلی خیلی خوب بیوفته براتون و یکی از ارزوهاتون براورده بشه ...

عکس و دیدین ؟؟؟ معلوم بود یا نبود؟؟ اون جورابهای فسقلی که تو دست دلبر ؟؟ نشون دهنده این بود که ما داریم ٤ نفر میشیم ؟ یه عضو جدید به جمع ٣ نفر خانواده ما قرار اضافه بشه...

شاهرخ استخری

خیلی خودم و کشتم عکس خوشکل و مثلا خلاقانه ای بگیرماااااا

امروز روز عید ... با خودمون گفتیم شاید امروز روز مناسبی باشه که به شما هم خبر بدیم که پناه خانوم داره خواهر دار میشه...

راستشم بگم خیلی فکر کردیم که گفتنش کار درستیه یا نه ... خودتون میدونین چرا دیگه ... دیدین که بگی هزارتا حرف ... نگی هم همین طور ... اما نمیدونم چرا احساس کردم اصلا نمیشه به شما نگیم... شما همراههای همیشگی مایین ... !! مگه میشه ندونین ... !! مگه میشه محبتهای شمارو فراموش کنم تا امروز ؟؟!! مهربونیاتون و ؟؟!! دعاهای خیرتون و ؟؟!! نه هیچ وقت فراموش نمیکنم ... هیچوقت ...

شاهرخ استخری

پناه تولد دختر شاهرخ استخری 5 ساله شد

برخلاف شاهرخ استخری که علاقه زیادی به صحبت کردن درباره زندگی خصوصی اش ندارد ، سپیده بزمی پور خانم آقای بازیگر که اداره صفحه اینستاگرام دخترشان را برعهده دارد ارتباط صمیمی با هوادارانشان دارد و با حوصله به سوالات آنها پاسخ میدهد.

همسر شاهرخ استخری در سالروز تولد 5 سالگی دخترشان پناه دلنوشته زیبایی برای او نوشت و با هوادارانشان به اشتراک گذاشت.

شاهرخ استخری

دلنوشته همسر شاهرخ استخری برای تولد دخترش

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری ادمین صفحه دخترش پناه در اینستاگرام است و تقریبا هر روز یک عکس از پناه را در این صفحه با توضیحاتی مفصل منتشر میکند. امروز 17 مرداد سالروز تولد 5 سالگی پناه دختر شاهرخ استخری است.

شاهرخ استخری

تولد 5 سالگی پناه دختر شاهرخ استخری

همسر شاهرخ استخری با انتشار عکس و نوشته ای تولد دخترشان را تبریک گفت و نوشت :٥ سال پیش خدا توی همچین روزی تورو به ما هدیه داد ... قبل از به دنیا اومدنت و دیدنت فکر میکردم که چقدر دوست دارم ، چقدر برام عزیزی ... ولی فکر کجا و دیدنت کجا ... وقتی به دنیا اومدی خدا یه دفعه یه عشق عجیب و غریب گذاشت تو دلم ... یعنی دقیقا همون لحظه که چشمم بهت افتاد که انقدر کوچولو ظریف گذاشتنت توی بغلم ... عشق در یک نگاه که میگن فکر کنم همین ... نه منطق داره نه صبر ! در یک لحظه تمام جونتو هم حاضری براش بدی ... خدا جونم چه کردی واقعا دست مریزاد ... تو ثمره عشق من و بابا شاهرخی و با اومدنت زندگیمون هزار برابر قشنگتر از قبل هم شد ... تو دلبر مامان و قند بابایی ... با وجود تو من عشق مادری و فهمیدم ... شدی همه نفس و زندگیمون از همون لحظه به دنیا اومدنت ... بهت قول میدم تا روزی که نفس میکشم سیرابت کنم از عشقی که خدا توی دلم برات گذاشته ... مگه میشه این نعمت خدا رو دست کم گرفت ؟! هر روز و شب هم شکرش کنم بازم کمه ... تو دختر مایی ... جان و روح مایی ...

تو لطیفترین و قویترین مخلوق خدایی ... تو مادر اینده ای ... . از روزی که به دنیا اومدی فهمیدم میشه که ادم قلبش بیرون از تنش بتپه ...

شاهرخ استخری

پناه ساعت ٥:٣٥ بامداد ١٧ مرداد ٩٢ با ٥٠ سانت قد و ٣،١٣٠ کیلو وزن به دنیا اومد.

عکس مربوط میشه به تولد پناه خانوم که تو مهدکودش تو ایران با دوستهاش براش گرفتیم که قبلا بهتون گفته بودم .تم تولدش و خودش انتخاب کرد و دوست داشت . از خدا میخوام همه ی کسایی که انتظار میکشن جوابشون و بگیرن .

در ادامه چند عکس جدید از پناه دختر شاهرخ استخری را مشاهده میکنید.

شاهرخ استخری

واکنش همسر شاهرخ استخری به ماجرای جدایی از همسرش

فضای مجازی بازهم دردسرساز شد. طی چند روز گذشته شاهرخ استخری بازیگر کشورمان که سریال پاهای بیقرار را آماده پخش از شبکه سه سیما دارد با انتشار استوری های پی در پی حس دلتنگی برای دخترش را با هوادارانش به اشتراک میگذاشت و هرگز گمان نمیکرد این پست ها به ماجرایی دیگر ختم شود.

این پست های شاهرخ استخری شایعه جدایی این هنرمند کشورمان از همسرش را در فضای مجازی شکل داد و با واکنش همسر آقای بازیگر مواجه شد.

 

توضیح همسر شاهرخ استخری درباره دوری از همسرش

استوری ها شاهرخ استخری و اظهار دلتنگی برای دخترش پناه دردسرساز شد و همسرش را به واکنش وا داشت.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری که ادمین صفحه پناه دخترشان است بعد از شایعه ماجرای جدایی از همسرش در فضای مجازی با انتشار پستی به شفاف سازی این موضوع پرداخت.

 

توضیح همسر شاهرخ استخری درباره طلاق از همسرش

همسر شاهرخ استخری با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :سلااام دوستهای گل و عزیزم ، امیدوارم خوب و سلامت باشید. من یه توضیحی راجع به استوری همسر جانم بدم که برای خیلی ها سوال شده بود که چرا ما از هم دوریم همگی و این همه دلتنگی از کجا اومده ... .

عزیزای دلم خدارو شکر همه چی خوبه ، همه صحیح و سالمن ، فقط من و پناه اومدیم زودتر پیش پدر و مادرم که ایران زندگی نمیکنن چون هم من یه سری کار اداری داشتم اینجا که حتما باید انجام میدادم تو زمان مشخص شده ای هم اینکه همسرم مشغول کارن حسابی و نتونستن مارو تو این زمان مشخص همراهی کنن ... نه ما جدا شدیم ( زبونم لال ) نه قرار پناه اینجا بمونه درس بخونه یا زندگی کنیم.

حالا چرا من اینجا کار اداری دارم نه ؟ اینم سوال بعدیه دیگه حتما نه ؟؟؟ چون من هم قبل از ازدواجم ایران زندگی نمیکردم و هنوز اینجا کارای اداری برام پیش میاد مثل رسیدگی به کارای بیمم و کارای شهردای و کارتهای شناسایی و و و ... خوب و کامل توضیح دادم ؟؟؟

پناه دختر شاهرخ استخری مردادماه سال 92 به دنیا آمد و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری تقریبا هر روز عکس های جدیدی از دخترش را منتشر میکند و با صبر و حوصله درباره اتفاقات مهم زندگیشان توضیح میدهد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: