مهران غفوریان | ازدواج مهران غفوریان | عشق مهران غفوریان

جشن تولد چند صد میلیونی مهران غفوریان برای همسرش | عکس پر احساس مهران غفوریان و همسرش

کدخبر : 31331

عکس دیده نشده از جشن تولد همسر مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . مهران غفوریان در سریال ها و فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است  مهران غفوریان یکی دو سال است که بازی در نقش های جدی را ترجیح داده است و به سرعت نیز در این نقش ها درخشیده است . مهران غفوریان در مدت کوتاه لاغر کرد و حدود 60 کیلو از وزنش را کم کرد . مهران غفوریان متاهل است و یک دختر به نام هانا دارد . مهران غفوریان برای تولد روز گذشته همسرش سنگ تمام گذاشت میتوانید جشن تولد او را در ادامه ببینید . 

 گریه های جگرسوز نرگس محمدی در بیمارستان | همسر علی اوجی اشک همه را درآورد

مهران غفوریان

مهران غفوریان با انتشار این پست نوشت : ۲۷ / ۲ / ۱۳۶۵

زادروز زیبایت مبارک عزیز دلم

عشقم ،. دوستت دارم آرزو

(همسرم در این عکس حجاب دارند و روسری مشکی به صورت پاپیونی به سرشون بسته)

مهران غفوریان

مهران غفوریان 2 روز دیگر مقابل دوربین پنچری میرود

مهران غفوریان بازیگر طنز پرداز کشورمان این روزها مشغول بازی در سریال پنچری به تهیه کنندگی مهران مهام است چند روز پیش برای انجام یک عمل جراحی در بیمارستان بستری شد که خوشبختانه عمل با موفقیت انجام شد و این هنرمند روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.

مهران غفوریان

آخرین وضعیت مهران غفوریان از زبان مهران مهام

مهران مهام تهیه کننده سریال پنچری درباره آخرین وضعیت مهران غفوریان گفت:مهران غفوریان روز جمعه از بیمارستان مرخص شده و در حال حاضر دوره نقاهت را در منزل سپری می کند.

وی درباره اینکه این هنرمند از چه زمانی دوباره جلوی دوربین خواهد رفت نیز اظهارداشت:مهران هنوز حال خیلی مساعدی ندارد ولی فکر می کنم نهایت تا 2 روز دیگر به واسطه عصا و ویلچر بتواند جلوی دوربین بیاید تا به مروز حالش بهتر شود.

مهران غفوریان

مهران غفوریان از بیمارستان مرخص شد

هفته گذشته مهران غفوریان به دلیل مشکلی که در پای چپ خود داشت در حالت اورژانسی به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت. او این روزها مشغول بازی در سریال پنچری به کارگردانی برزو نیک نژاد است.

مهران غفوریان

مهران غفوریان زیر تیغ جراحی در بیمارستان

مهران غفوریان بازیگر طنزپرداز کشورمان در بیمارستان بستری شد . مهران مهام تهیه کننده سریال پنچری درباره وضعیت مهران غفوریان در بیمارستان و عمل جراحی او توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید.

بازیگر سریال «پنچری» شب گذشته در بیمارستان نیکان بستری شد تا به سرعت تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

مهران غفوریان

مهران غفوریان در بیمارستان بستری شد

مهران مهام تهیه کننده سریال «پنچری» گفت:به دلیل عارضه ای که مدت ها مهران از آن رنج می برد با دکتر وریانی عزیز مشورت داشتم که ایشان معتقد بودن به سرعت باید مهران غفوریان تحت عمل جراحی قرار بگیرد. اگرچه خود مهران اصرار داشت این اتفاق بعد از پایان سریال رخ بدهد اما من نپذیرفتم چرا که نظر پزشک متخصص این است که او به سرعت تحت عمل قرار بگیرد و من به عنوان مسئول این پروژه بیش از هر چیز باید به سلامت همکارانم فکر کنم نه پیشرفت سریال. جالب است بدانید با هماهنگی مدیران محترم شبکه قصه را به سمتی پیش بردیم که بتوانیم اتفاق رخ داده را جزیی از سریال و روند داستان جلوه داده تا به کلیت کار هم لطمه ای وارد نشود.

مهران غفوریان

عکس مهران غفوریان در بیمارستان

مهران مهام اظهار امیدواری کرد که مهران غفوریان بعد از عمل جراحی به سرعت دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و با انرژی و لبخند همیشگی اش به کانون گرم خانواده بازگردد.

مهران غفوریان بازیگر سریال «پنچری» هم در این باره گفت:مجبور شدم به سرعت تن به این عمل جراحی بدهم چرا که پزشکان معتقد بودند نباید وقت را هدر داد. از مردم عزیز کشورم می خواهم در این شب های عزیز مرا هم از دعای خیرشان بی نصیب نگذارند. از قول من به همه بگویید به سرعت و با انرژی مضاعف بازخواهم گشت تا در کنار مهران مهام عزیزم با ساخت سریال «زیر آسمان شهر» باز لبخند را بر لبان مردم کشورم بنشانیم. 

 

آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان متولد 27 اردیبهشت ماه سال 66 در تهران و خانه دار است . او همچنین فعالیت مدلینگ هم دارد.

از پدر و مادر آرزو غفوریان و خانواده اش و اینکه چه اصالتی دارد اطلاعاتی در دست نیست.

او و مهران غفوریان فرزند دختری به نام هانا دارند . آرزو پس از ازدواج با مهران غفوریان نام خانوادگی آقای بازیگر را برای خود انتخاب کرده است و در صفحه اینستاگرام خود نیز این نام فامیلی را لحاظ کرده است.

 

ماجرای آشنایی

مهران غفوریان در برنامه دورهمی مهران مدیری در مورد آشنایی با آرزو اینچنین گفت:

ما در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و آرزو من را نمیشناخت! بعد از آشنایی به او گفتم که من بازیگرم و بعدا متوجه شد که من چه کسی هستم. همسرم فقط شبکه آی فیلم را تماشا می کند.

آرزو و مهران غفوریان در دیماه سال 93 با یک دیگر ازدواج کردند . 4 سال بعد صاحب فرزند دختری به نام هانا شدند.

مهران غفوریان در مورد پدر شدنش گفته بود: اهل بزرگ کردن بچه در ناز و نعمت نیستم. دوست دارم با به دست آوردن هر چیزی ذوق کند نه این که برایش فرقی نداشته باشد. خودم از ۱۷ سالگی در یک کاغذفروشی در ظهیرالاسلام کار می کردم و هر چیزی که با دستمزدم می خریدم برایم جذاب بود.»

آرزو همسر مهران غفوریان در صنعت مدلینگ نیز فعالیت دارد و عکس های مدلینگ او به عنوان مدل تبلیغاتی در فضای مجازی وایرال شده است.

 

اینستاگرام آرزو غفوریان

پیج آرزو غفوریان با آیدی arezoo_ghafourian در دسترس و فعال است.

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: