مجید واشقانی | ازدواج مجید واشقانی

ویلای چند صد میلیاردی مجید واشقانی | تفریحات مجید واشقانی لب استخر ویلا

کدخبر : 31789

عکس جدید مجید واشقانی جنجال به پا کرد .

مجید واشقانی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . مجید واشقانی در رئالیتی شوهای مختلف مثل جوکر و مافیا نیز حضور داشته است . در ادامه عکس جدید مجید واشقانی با استایل عجیب لب استخر را مشاهده می کنید . واکنش کاربران فضای مجازی به عکس جدید مجید واشقانی نیز در نوع خود جالب بوده است . 

مجید واشقانی

نام:مجید

نام خانوادگی:واشقانی

تاریخ تولد:1359/3/6

متولد :تهران

میزان تحصیلات :لیسانس مهندسی متالوژی

مجید واشقانی

مجید واشقانی در 6 خردادماه سال 1359 در تهران متولد شد. او دارای مدرک لیسانس مهندسی متالوژی میباشد. مجید واشقانی در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده که از جمله آنها می توان به:فیلم ناسپاس، شور عشق، سریال های کمین، آوای بی صدا، خط شکن، زیر هشت و میکائیل اشاره کرد. 

مجید واشقانی با سریال مسیر انحرافی به مخاطبان تلویزیون معرفی شد. بعد از آن همه منتظر بودند که او را در سریال های طنز ببینند ولی واشقانی با نقش یک خلافکار در سریال هوش سیاه مخاطبان را غافلگیر کرد.

مجید واشقانی

مجید واشقانی، پوریا پورسرخ و بهنوش بختیاری

واشقانی در سریال ماتادور اینبار در نقش یک پلیس ظاهر شد. سریال ماتادور، نام مجموعه تلویزیونی است با کارگردانی فرهاد نجفی و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگیدر سال 1392 روی آنتن شبکه یک رفت.

خلاصه:یک مقام اروپایی برای شرکت در کنفرانسی درباره انرژی اتمی به ایران می آید. گروهی تروریستی شامل یک زن و دو مرد که در زمینه ایجاد ناامنی و فضای رعب و وحشت در کشورهای در حال توسعه فعال هستند.

او پس از ایفای نقش در سریالهای ماتادور و انقلاب زیبا برای سومین بار نقش پلیس را در سریال میکائیل بازی کرد.

مجید واشقانی

مجید واشقانی و کامبیز دیرباز

خلاصه داستان :رسول دوست عزیز و رفیق میکائیل ، به اشتباه قربانی توطئه اشرار می شود. میکائیل که پلیس سختکوش و پرتلاشی است ، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر ، عزم خود را جزم می کند و با تکیه بر حمایت های مردم ، دل به دریا می زند و…

مجید واشقانی

فیلمشناسی مجید واشقانی

سینمایی

هاری (1393)

ناسپاس (1388)

جنایت و جنحه (1384)

شور عشق (1379) 

 

سریال

میکائیل

انقلاب زیبا

ماتادور

کمین

مرز آفتاب

هشدار پلیس

زیر هشت

پایتخت

مسیر انحرافی

هوش سیاه2

 

تله فیلم

نیش عقرب

انتقام

زیر گنبد کلیسا

دست بازنده ها

 

اجرا

سیمای دانش ، مهد نور

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر: