تعطیلی مدارس | تعطیلی تهران | فردا تعطیل شد

احتمال تعطیلی تهران در روز چهارشنبه زیاد شد | تهران فردا تعطیل می شود ؟

کدخبر : 31864

جزئیات تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه را اینجا بخوانید .

 تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا امروز اجرا شده است . برخی شنیده ها و شایعات از تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه خبر می دهند . اما هنوز تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه قطعی نشده است . اعلام تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه به بعدازظهر موکول شده است . در ادامه جزئیات کامل از تعطیلی مدارس را می خوانید .

 

در حال بروز رسانی ....

 

استان البرز فردا تعطیل شد

دستگاه‌های اجرایی، مدارس و بانک‌های استان البرز به جز شعب مرکزی فردا چهارشنبه ۴ خردادماه تعطیل است.

امیر جاویدپور گفت: در جلسه کارگروه اضطراری که شهرستان کرج برگزار شد، با توجه به تداوم آلودگی هوا، فردا چهارشنبه ۴ خردادماه تمامی ادارات و مدارس تعطیل اعلام شد.

به نقل از تسنیم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: بر این اساس تمامی مراکز دولتی، بانک‌ها به جز شعب مرکزی و همچنین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی به جز امتحانات پایه دوازدهم تعطیل است و آموزش به صورت مجازی برقرار می‌شود.

به نقل از ایرنا، کیفیت هوای تهران هم اکنون با شاخص ۵۰۰ در شرایط خطرناک قرار دارد.

به نقل از همشهری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: در صورت افزایش شاخص آلودگی هوا، تعطیلی فردای تهران تا عصر اعلام شود.

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران: با توجه به اینکه احتمال کاهش شاخص آلودگی هوا در فردا کم است، پیشنهاد می‌کنیم استاندار تهران امروز تا ساعت ۶ عصر رصد را انجام داده و اگر آلودگی کاهش پیدا نمی‌کند، تعطیلی فردا را اعلام کند.

 

تهران چهارشنبه ۴ خرداد تعطیل شد

منصوری استاندار تهران اعلام کرد: مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان تهران فردا چهارشنبه ۴ خردادماه به علت آلودگی هوا تعطیل شد.

محسن منصوری استاندار تهران لحظاتی پیش در شبکه خبر اعلام کرد: مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان تهران فردا چهارشنبه ۴ خرداد ماه به علت آلودگی هوا تعطیل شد.

بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، ادارت ، مدارس و دانشگاه های استان تهران فردا چهارشنبه چهارم خرداد تعطیل اعلام شد.

 

 ادارات استان تهران امروز ۳ خردادماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ ظهر تعطیل شدند. آیا فردا نیز تعطیل هست؟

خوزستان، ایلام، کرمانشاه و تهران از جمله استان‌هایی هستند که در روزهای اخیر و امروز با گرد و غبار شدید مواجه بودند.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا این وضعیت تا آخر هفته همچنان ادامه دارد.

شدت آلودگی هوا در برخی از شهرها شعاع دید را تا ۵۰ درصد نیز کاهش داده است.

پایتخت نیز در وضعیت قرمز و خطرناک قرار گرفت. شاخص آلودگی هوا در تهران تا لحظه انتشار این گزارش، ۳۸۳ است.

با شدت گرفتن آلودگی هوا در تهران، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد که ادارات استان تهران از ساعت ۱۲ امروز تعطیل می‌شود.

بر اساس گزارش‌ها آلودگی هوا و حضور ریزگردها ادامه دارد. آیا ادارات استان تهران فردا ۴ خرداد ماه ۱۴۰۱ نیز تعطیل هستند؟

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در این خصوص گفت: برای فردا نیز بعدازظهر امروز تصمیم‌گیری می‌شود.

صادق ضیاییان درباره وضعیت آلودگی هوا برای روزهای آینده به تجارت‌نیوز گفت: «پدیده گرد و غبار فردا و پس‌فردا همچنان در کشور ادامه دارد. در مناطق غربی و جنوب غربی کشور با همین شدتی که امروز شاهد هستیم، گرد و غبار ادامه دارد. از جمله استان‌هایی که فردا درگیر هستند، می‌توان به خوزستان و ایلام اشاره کرد.»

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: