شقایق دهقان | ازدواج شقایق دهقان | همسر شقایق دهقان

اولین عکس شقایق دهقان با شوهر جدید | عروسی شقایق دهقان بعد از طلاق علنی شد ؟

کدخبر : 32265

شایعه جدید از ازدواج شقایق دهقان تکذیب شد .

به گزارش رصداقتصادی : عکسی در فضای مجازی با شقایق دهقان منتشر شده است که کذب می باشد و شقایق دهقان بعد از جدایی از مهراب قاسمخانی مجرد می باشد . شقایق دهقان پیش از این دلیل طلاقش را در برنامه فریدون جیرانی بازگو کرد . 

 

شقایق دهقان

 

انتقاد شقایق دهقان از سریال جدید مهران مدیری

شقایق دهقان بازیگر سریالهای طنز تلویزیون با اظهار نظر درباره سریال در حاشیه مهران مدیری گفت: به نظرم کیفیت کار سریال در حاشیه نسبت به بقیه کارهای آقای مدیری پایین است...

شقایق دهقان یکی از بازیگران سریال های طنز مهران مدیری از سریال جدید در حاشیه مهران مدیری انتقاد کرد و اظهار داشت در حاشیه از کیفیت پایینی نسبت به سریال های قبل مدیری برخوردار است.

شقایق دهقان بازیگر معروف سریالهای طنز مهران مدیری با آزاده باقری در همشهری جوان گفته است:به نظرم کیفیت کار سریال در حاشیه نسبت به بقیه کارهای آقای مدیری پایین است وبا توجه به انتظاری که مردم ازآقای مدیری که بعد از سالها به تلویزیون برگشته داشتند رضایت بخش نبوده است .به گزارش گام نو ،شقایق دهقان در عین حال از اعتراص پرشکان به سریال در حاشیه انتقاد کرده و گفته :اگر قرار باشد هرکمدی به هر شعل و قومی بربخورد بهتراست کار کمدی را تعطیل کنیم.

 

در حاشیه

سریال در حاشیه مهران مدیری که قرار بود با نام اتاق عمل ساخته و پخش شود همواره با انتقادات فراوانی از سوی پزشکان و وکلا روبرو شد و سر انجام فصل اول آن امشب کار خود را پایان میدهد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: