نرگس محمدی

نرگس محمدی در بیمارستان بستری شد | برای نرگس محمدی دعا کنید

کدخبر : 33689

عکسی از نرگس محمدی در تئاتر جدیدش پروین منتشر شده است که در بیمارستان بستری شده است.

نرگس محمدی در چند سال اخیر با علی اوجی بازیگر سریال های طنز ازدواج کرد. نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 9 فروردین 1364 است و 34 سال سن دارد. نرگس محمدی یک خواهر به اسم سارا و یک برادر به نام محسن دارد. نرگس محمدی در برنامه دورهمی گفته بود به دلیل اینکه تاکنون خواستگار نداشته است مجرد مانده است.

عکسی از نرگس محمدی در تئاتر جدیدش پروین منتشر شده است که در بیمارستان بستری شده است.

نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی متولد 9 فروردین 1364 در تهران و فارغ التحصیل رشته پرستاری میباشد.

مقابل دوربین خودت را بازی می کنی؟

بازی می کنم اما نه خودم را. در 10 سال اخیر به خصوص در تلویزیون نقش خیلی عجیب و غریبی برای خانم ها اتفاق نمی افتد، وقتی صحبت در مورد نقش زن ها می شود من همیشه می گویم کار خاصی قرار نیست انجام بدهیم همه ما نقش یک زن معمولی و عادی را در شرایط مختلف بازی می کنیم. جمله « در مورد لایه های نقش تان بگویید» خیلی خنده دار است.

نرگس محمدی

زندگی معمولی و شخصی خودت را هم مثل نقش های الان دم دستی می بینی؟

در کل من از روتین بودن زود خسته می شوم. فکر می کنم خدا مرا خیلی دوست داشته است که من وارد این حرفه شده ام. اگر قرار بود کارمند باشم یا در رشته ای که خواندم می ماندم و پرستار می شدم و باید هر روز سر یک ساعتی سر کار می رفتم تا یک ساعت مشخص، زندگی برایم خیلی سخت می شد. الان کلاس های مختلف می روم، گیتار تمرین می کنم و دائم در حال انجام کارهایی هستم تا از روزمرگی نجات پیدا کنم.

نرگس محمدی

چند وقت است که مقابل دوربین هستی؟

از سال 85 ، در این بین به دلیل پیشنهاد نشدن نقش مورد علاقه ام گاهی هشت ماه بیکار بوده ام و این اتفاق برای کسانی که یکدفعه دیده می شوند خیلی می افتد و مدتی بیکار می مانند. خیلی از بازیگر های معمولی که خیلی هم دیده نشده اند، همیشه در حال کار کردن هستند اما بعضی از بازیگران مثل خود من که به اصطلاح یک شبه معروف شده اند با این مشکل روبه رو می شوند. من قبل از معروف شدنم خیلی راحت تر کار می کردم و راحت تر انتخاب می کردم اما حالا هم برای خود من سخت تر شده و هم اطرافیان از من توقع دارند.

نرگس محمدی

در زندگی شخصی از خودت خیلی توقع داری؟ 

بله، تقریبا. معمولا از آنچه هستم و دارم نهایت لذت را می برم اما دوست دارم همیشه به جاهای بالاتری برسم.

نرگس محمدی

در روابط با آدم ها هم همین طور هستی؟

در روابط با آدم ها اینطور نیستم. در کل من آدم وابسته ای هستم به عنوان مثال ممکن است یک اتاق را 10 سال تغییری ندهم برای اینکه دوست دارم هر چیزی را که دارم همانطور برایم بماند. در مورد آدم ها هم همین طور است. من از اول ابتدایی هنوز دوستانم را دارم. وقتی با کسی دوست می شوم فکر می کنم تمام مسائل او به من مربوط است و برعکس؛ یعنی یا تمام و کمال با کسی دوست هستم یا کلا نیستم. برای اینکه آدم سیاستمداری نیستم که مراقب باشم فلان حرف را پیش فلانی نگویم یا اگر برایم سودی دارد آن فرد را حفظ کنم. به همین خاطر ترجیح می دهم دوستانم کامل برای من و من برای آنها باشم.

نرگس محمدی

فکر می کنی غیر از بازیگری چه شغلی می توانستی داشته باشی؟ 

خواندن را همیشه دوست داشتم و هر کاری که به این حوزه مربوط باشد را دوست دارم. غیر از این ها هیچ کاری را نمی توانم انجام بدهم.

نرگس محمدی

بزرگ ترین ایرادت چیست؟ 

خیلی زود به آدم ها اعتماد می کنم و فکر می کنم هر کسی که به من نزدیک است دوست من است و بابت این مسئله خیلی ضربه خورده ام اما نمی توانم در این مورد خودم را کنترل کنم. یکی دیگر از اخلاق های بد من این است که وقتی خیلی خسته و گرسنه هستم هر اتفاقی بیفتد داد و فریاد راه می اندازم. از برزیل که آمدم بعد از 15 روز غذای باب میل نخوردن، مادرم برایم ماکارانی درست کرده بود و من از ماکارانی متنفرم و در برزیل کنار همه غذاها ماکارانی هم بود، به همین خاطر بعد از دیدن غذا گریه کردم!

 

اگر بگویند قرار است بمیری و فقط یک دقیقه فرصت داری و فقط می توانی به یک نفر زنگ بزنی آن یک نفر کیست؟ 

قطعا به مادرم زنگ می زنم. از همه بیشتر برای من ارجحیت دارند.

نرگس محمدی

از اینکه روزی نباشی ناراحت می شوی؟

خدا نکند کسی عزیز از دست بدهد اما وقتی عزیزت را از دست می دهی دیگر کنار آمدن با مسائل کمی برایت آسان تر می شود. از وقتی پدرم از دنیا رفت مرگ را پذیرفته ام و می دانم همه خواهیم رفت. بعد از آن مادربزرگم که خیلی برایم عزیز بود را از دست دادم دیگر با مرگ کنار آمده ام و می دانم دنیای دیگری وجود دارد و ما هیچ وقت تمام نمی شویم.

نرگس محمدی

وقت داری کتاب بخوانی؟

بله. تنها چیزی که خیلی حالم را خوب می کند فیلم دیدن و کتاب خواندن است. این روزها به دلیل مشغله زیاد کمتر وقت می کنم فیلم ببینم اما کتاب همیشه همراهم است حتی سر صحنه با خودم می برم و در زمان های خالی می خوانم و همیشه در ماشین کتاب دارم. رمان ها را خیلی دوست دارم.

بچه بودی بیش فعال بودی؟

من خیلی آرام بودم چون بچه اول بودم، همیشه مسئولیت بچه های کوچک تر از خودم را داشتم.

اولین باری که عکست را روی جلد مجلات دیدی، چه حسی داشتی؟ 

وقتی کلاس بازیگری می رفتم آرزویم این بود که فقط یک سکانس بازی کنم. وقتی برای اولین بار در مجله فیلم فقط اسمم را زدند حال خیلی خوبی داشتم ولی بعد از سریال ستایش آنقدر همه چیز یکدفعه اتفاق افتاد که من متوجه نشدم چطور در یک روز 10 مجله عکس مرا کار کرده اند.

 

افشای اختلاف سنی نرگس محمدی و علی اوجی در برنامه دورهمی

با توجه به کامنت های متعدد اخیر شما کاربران نمناک در مورد اختلاف سنی نرگس محمدی و همسرش علی اوجی، بر آن شدیم تا حقیقت شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده است را روشن کنیم برای همین فلش بکی زدیم به صحبت های این زوج هنرمند در برنامه دورهمی.

نرگس محمدی که با سریال ستایش در تلویزیون به شهرت رسید، چند سالی است که زندگی مشترک خود را با علی اوجی تهیه کننده و بازیگر کشورمان آغاز کرده است. این زوج بعد از حضور نرگس محمدی در برنامه دورهمی با یکدیگر در یک کار تئاتر آشنا شده و ازدواج کردند. بازیگر نقش اصلی سریال ستایش با همسرش در دورهمی مهران مدیری حضور یافتند و برای اولین بار سن واقعی خود را اعلام و از اختلاف سنیشان صحبت کردند.

 

نرگس محمدی و همسرش علی اوجی/ عکس از سحر لطفی

نرگس محمدی و علی اوجی وکیل سریال در حاشیه مهران مدیری در پاسخ به سؤال مهران مدیری درباره سنشان اینگونه پاسخ دادند.

مهران مدیری:چند سالته علی؟

علی اوجی: من سی و چهار سال

 

نرگس محمدی: من هم سی و چهار

مجری برنامه دورهمی پس از فهمیدن سن همسر نرگس محمدی، شوخی هایی را با او مطرح نمود و با توجه به ظاهر او گفت که متولد سال 1357 هستی اما علی اوجی پاسخ داد:

من از 13 سالگی دارم کار می کنم برای همینه که زیاد من رو می شناسید و باورتون نمیشه.

این زوج پس از خنده و شوخی های فراوانی با مهران مدیری عنوان کردند که هر دو متولد سال 1362 هستند و علی اوجی متولد اسفند 1362 و نرگس محمدی متولد فروردین سال 1362 می باشد، یعنی خانم بازیگر از همسر خود 11 ماه بزرگتر است. 

 

ماجرای ازدواج علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

در بین هنرمندان ایرانی، کم نیستند کسانی که شریک زندگی خود را از دنیای هنر انتخاب کرده و زندگی مشترک خود را اینگونه رقم زده‌اند. نرگس محمدی و علی اوجی یکی از شناخته‌شده‌ترین زوج هنری‌اند که ماجرای ازدواج بامزه ای دارند. علی اوجی که با بازی در فیلم های مهران مدیری به شهرت رسید، ماجرای ازدواجش نیز به نوعی به مهران مدیری و برنامه دورهمی مربوط می شود، در ادامه این بخش از نمناک به ماجرای خواستگاری متفاوت علی اوجی از نرگس محمدی می پردازیم.

 

خواستگاری علی اوجی از نرگس محمدی در حرم امام رضا

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور یافتند و ماجرای بامزه ازدواجشان را بازگو نمودند. علی اوجی بازیگر طناز فیلم درحاشیه در جواب سؤال مجری برنامه (چطوری تقاضای ازدواج کردی؟) گفت:

رفتیم با هم سر یه تئاتری مشهد، لاله اسکندری دوست صمیمی ماست، با خواهر نرگس جون که خواهش کردیم بیان، رفتیم داخل حرم یه جایی گوشه ای پیدا کردیم و لاله ما رو ماسکه کرد و پوشش داد.

نرگسم گفت چرا اینجوری می کنی؟ چی شده؟ و... همان موقع ناقوس ساعت به صدا در اومد، من درخواست ازدواج کردم ازشون و حلقه رو تقدیم کردم، نرگس گریه کرد و...

 

مهران مدیری در ادامه صحبت علی اوجی رو به نرگس محمدی گفت:

از خوشحالی گریه کردی؟

نرگس محمدی گفت:

نه توی حرم اصلا انتظار نداشتم و از اون یه ذره گریم گرفت و همزمان هم که صدای زنگ اومد و... تحت تاثیر قرار گرفتم.

 

خواستگاری متفاوت علی اوجی از زبان نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر نقش اصلی سریال ستایش در جواب سؤال مهران مدیری (چی شد زن علی شدی؟) عنوان کرد:

علی رو من خیلی سال بود که می شناختم، اصلا برنامه دورهمی هم سری پیش علی دعوتم کرده بود، ولی نمی دونم یهویی شد، چیزی که بهم گفت این بود که خوشبخت میشیم و تا 60 سالگی می خندونمت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه