سارا و نیکا

رونمایی از شوهران خارجی سارا و نیکا پایتخت | عکس شوهران سارا و نیکا نمایان شد ؟

کدخبر : 34689

تصاویری جدید از سارا و نیکا با دو پسر در خارج از کشور منتشر شد که حاشیه ساخت.

تصاویری جدید از سارا و نیکا با دو پسر در خارج از کشور منتشر شد. سارا و نیکا حواشی زیادی در دنیای مجازی داشتند . سارا و نیکا دنبال کنندگان زیادی در اینستاگرام دارند . در ادامه عکس های جدید سارا و نیکا را مشاهده می کنید .

سارا و نیکا

تصاویری جدید از سارا و نیکا با دو پسر در خارج از کشور منتشر شد که حاشیه ساخت.

سارا و نیکا

 

عکس های لو رفته از  سارا و نیکا  در  استخر  برای آن ها حاشیه ساز شد. در  عکس های سارا و نیکا داخل استخر که مشخص است پنهانی از  سارا و نیکا در استخر   بازیگران 2 قلو سریال پایتخت گرفته شده است، آن هم در خارج از کشور و در یک استخر عمومی دیده می شوند.​

سارا و نیکا

ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

به گزارش گروه هنری رکنا ، سارا و نیکا  2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده  سارا و نیکا ، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

سارا و نیکا

دردسر بزرگ عکس های سارا و نیکا و آزاده نامداری در خارج

یکی از موارد مشابه  سارا و نیکا  که در آن یک سلبریتی ایرانی به دردسر بزرگی افتاد تا جایی که از دنیای هنر به حاشیه کشانده شد، آزاده نامداری بود. او در سفر به سوئیس به همراه همسر و فرزندش و برای آن چه که خود عنوان داشت باد شدید روسری اش را برده بود.

سارا و نیکا

عکس های بدون حجاب  آزاده نامداری  توسط کسانی که مطمئنا ایرانی بودند واو را به محجبه بودن می شناختند، منتشر شد، تا جایی که او را وادار به عذرخواهی کرد، اما دیگر این خانم مجری سرشناس دیگر جلوی دوربین صداو سیما اجازه حضور نداشت و به یک سلبریتی خانه نشین تبدیل شد.

منبع : نا  

 

عکس های جدید سارا و نیکا دوقلوهای پایتخت

سارا و نیکا دوقلوهای سریال پایتخت هستند که با بازی در این سریال به شهرت و محبوبیت رسیدند. دختران نقش معمولی و هما سعادت در سریال پایتخت از همان روز اول در کنار خانواده پایتخت حضور داشتند و عضو اصلی خانواده پایتخت هستند.

سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 84 اولین تجربه بازیگری سارا و نیکا است که مروبط به 8 ماهگی آنهاست و همین فیلم دلیل انتخاب آنها برای بازی در سریال پایتخت شد.

اولین فصل سریال پایتخت سال 89 ساخت شد و سارا و نیکا فرقانی اصل از حدود 6 سالگی در کنار خانواده پایتخت حضور دارند.

 

تصاویری از سارا و نیکای پایتخت

با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا تصاویر جدیدی از سارا و نیکای پایتخت را در اختیارتان قرار دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۹ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

‍‍‍
‍‍‍
ارسال نظر: