شهاب حسینی

ازدواج جنجالی شهاب حسینی با زن مزون دار | شهاب حسینی در لباس دامادی

کدخبر : 34959

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی از ظاهر و چهره بسیار جذابی برخوردار است و شغل اصلی اش مزون داری است.

شهاب حسینی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است و شهاب حسینی با آنفالو کردن همسرش در زمان فعالیت پیجش حسابی حاشیه ساز شد و شهاب حسینی درباره خوشبختی همسرش با او در زندگی خصوصی شان گفت: همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده است. شهاب حسینی دو پسر دارد. اما موضوع طلاق شهاب حسینی از همسرش صحت ندارد و همسر او در سال های قبل مزون داری می کرده است . 

شهاب حسینی

شهاب حسینی از سوپراستارهای ایران است. بازی شهاب حسینی در بسیاری از فیلم های سینمایی در خاطره ها ماندگار شد. نام کاملشهاب حسینی سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی است. شهاب حسینی متاهل است و 2 پسر دارد. شایعاتی درباره طلاق  شهاب حسینی مطرح است که در ادامه آخرین خبر از زندگی وی را می خوانید.​

شهاب حسینی مجری بود

شهاب حسینی یکی از بازیگران مطرحی است که زندگی شخصی اش برای بسیاری از هوادارانش مهم است و داستان زندگی اش را دنبال می کنند.

شهاب حسینی

این بازیگر سرشناس از برنامه اکسیژن در سن بسیار کمی شروع به مجری گری کرد و در همان سالها معروفیت خاصی را به خاطر چهره جذابش و اجرای فوق العاده اش کسب کرد.

ازدواج شهاب حسینی

سید شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۲ ساله بود با پریچهر قنبری از همکاران خود در تئاتر ازدواج کرد که اولین فرزندشان سال ۱۳۸۲ بنام محمد امین متولد شد.

در سال ۱۳۹۰ نیز دومین پسر این زوج به نام امیر علی به دنیا آمد.

این بازیگر در تمامی مجامع عمومی و جشنواره ها در کنار همسرش دیده میشد و عشق و عاشقی آنها زبانزد خاص و عام بود.

شهاب حسینی

پست های پر غم پریچهر قنبری

اما مدتی است که دیده نشدن این زوج جذاب در کنار هم باعث شد حرف و حدیثهایی راجب جدایی آنها شایعه شود و بعضی پست های پریچهر قنبری در اینستاگرام به این شایعه دامن بزند.

پریچهر قنبری  همسر شهاب حسینی از ظاهر و چهره بسیار جذابی برخوردار است و شغل اصلی اش مزون داری است و برندهای معروفی را به نام خود ثبت کرده است.

او حتی در فیلم ساکن طبقه وسط به کارگردانی همسرش در سال ۱۳۹۳ بازی کرد و بیشتر شناخته شد.

پاسخ شهاب حسینی و همسرش به بمب خبری جدایی شان

شهاب حسینی و همسرش در برابر شایعات باز سکوت کردند و تنها علتی را که دیگر در کنار یکدیگر دیده نمی شوند و منجر به پخش چنین شایعاتی شده است را وجود کرونا اعلام کردند.

آنها کرونا را بهانه کردند و گفتند بخاطر کرونا کمتر در مجامع عمومی حاضر و در کنار یکدیگر دیده می شوند.

این زوج همچنان زیر یک سقف زندگی می کنند و این شایعات با چنین پاسخ پرابهامی روز به روز داغ تر می شود و پایان نیافت.

شهاب حسینی

شهاب حسینی درباره خوشبختی همسرش با او در زندگی خصوصی شان گفت: همسرم هیچ وقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده است.

بیشتر بازیگران به علت شغل پر استرشان و به خاطر قراردادهایی که برای اجرای نقش در لوکیشنهای منتخب کارگردان در شهرها و مکانهای مختلف دارند گاهی چندین ماه از خانواده هایشان دور هستند.

این موضوع باعث شد که من زمانهایی که همسرم به حضور من نیاز داشت در کنارش نباشم . 

او در ادامه گفت درگیری های بازیگری باعث شد لذت زندگی خانوادگی از من و خانواده ام گرفته شود.

بچه های من با من خاطرات مشترک زیادی ندارند، آنها همیشه از من محروم بوده اند.

من پدرم را از دست دادم در حالی که سالهای آخر نتوانستم او را آن طور که باید ببینم. اینها تقصیر سینماست.

واقعا تقصیر سینماست اما در ازای اینها چه به دست آوردم؟

شهاب حسینی

شهاب حسینی در کدام فیلم ها نقش اول بود

اگر در یک نظرسنجی میان هنرمندان نامی از شهاب حسینی در میان باشد به یقین که یکی از برترین های این نظرسنجی این بازیگر سینما و تلویزیون خواهد بود. شهاب حسینی را میتوان یکی از موفق ترین بازیگرانی دانست که تجربه های متفاوتی را در دنیای هنر کسب کرده است. از اجرای برنامه تلویزیونی و بازی در سریال های تلویزیون تا حضور در سینما و تئاتر در قالب بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده تا اجرا در رادیو و حضور در عرصه موسیقی همه و همه نشان از هنر این هنرمند کشورمان است.

شهاب حسینی در اغلب فیلم هایش در نقش اول یا مکمل جلوی دوربین رفت و توانست یکی از تاثیرگذارترین نقش ها را جلوی دوربین ببرد. در این مطلب گزارشی از فیلم هایی که شهاب حسینی در آن نقش اول را داشت تهیه کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

شهاب حسینی

نقش هایی که با شهاب حسینی ماندگار شدند

شهاب حسینی در سوپراستار

شهاب حسینی در فیلم سینمایی سوپراستار ساخته تهمینه میلانی در نقش کوروش زند جلوی دوربین رفت و نقشی ماندگار را خلق کرد و با کاراکتر کوروش زند در فیلم سوپر استار به اوج محبوبیت و شهرت رسید.

شهاب حسینی با نقشی متفاوت در سوپراستار

کوروش زند یک سوپراستار جوان سینما است که موفقیت و شهرت، او را به آدمی مغرور و خوش گذران و غرق در فساد تبدیل کرده است. سر صحنه فیلمبرداری یکی از فیلم هایش دختر نوجوانی سعی می کند خودش را به او نزدیک کند و کوروش، دخترک را که خودش را رها عظیمی معرفی می کند، به خانه اش می برد. رها ادعا می کند که دختر کوروش از نخستین زن زندگی او - مهناز - است؛ زمانی که او در شانزده سالگی با مهناز آشنا شده بود. اما کوروش انکار می کند و می گوید او و مهناز در همان سالها بچه ناخواسته شان را سقط کرده اند. رها هم می گوید که مادرش برای رضایت و آسوده کردن خاطر کوروش ادعای سقط جنین کرده اما در واقع بچه اش را نگه داشته است. کوروش مدام با زنان دوروبرش درگیری دارد و مادرش هم که زنی مبادی اخلاق سنتی است.

شهاب حسینی

او را بابت این نوع زندگی ملامت می کند. شهلا یکی از این زنان است؛ زنی پولدار و مسن تر از او که برایش پول خرج می کند اما وقتی با بی اعتنایی و خیانت کوروش روبرو می شود، یکی از چک های بدهی او را به اجرا می گذارد و باعث می شود کوروش از خانه اش فرار کند. همزمان، او با رها هم درگیر است که بابت شیوه زندگی اش او را سرزنش می کند. سرانجام بر اثر برخورد تند کوروش، رها او را ترک می کند. کوروش با نشانی هایی که دارد به جستجوی رها می رود اما....

شهاب حسینی برای فیلم سوپر استار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. 

 

مروری بر جوایز شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندان محبوب و پرطرفدار دنیای هنر است که بازیگری را از سال 79 در تلویزیون و سینما آغاز کرد و در نقش های ماندگار مقابل دوربین رفت.

این بازیگر کشورمان بارها و بارها در جشنواره های مختلف نامزد دریافت جایزه شد و جوایز ارزشمندی را دریافت کرد که نشان شوالیه فرهنگ و هنر فرانسه یکی از جدیدترین های آن است.

دریافت نشان شوالیه فرهنگ و هنر فرانسه بهانه ای شد تا مروری بر جوایز بین المللی شهاب حسینی داشته باشیم.

 

مهم ترین جوایز بین المللی شهاب حسینی

هشتم اسفند ماه بود که شهاب حسینی نشان شوالیه را از سفیر فرانسه در سفارت فرانسه دریافت کرد و به جمع هنرمندانی چون عباس کیارستمی، پری صابری، اصغر فرهادی و لیلا حاتمی که پیش از او این نشان شوالیه را دریافت کرده بودند پیوست.

شهاب حسینی که تجربه دریافت جوایز بین المللی مختلف را قبل از این نشان داشت به دلیل خلاقیت هنری و ادبی در گسترش هنر و ادب در فرانسه این نشان را دریافت کرد و به لیست جوایز بین المللی اش افزود.

 

نخل طلای جشنواره کن

یکی از مهم ترین جوایز بین المللی شهاب حسینی نخل طلای جشنواره کن در سال 2016 بود. شهاب حسینی به عنوان بهترین بازیگر مرد فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی در این جشنواره انتخاب شد و نخل طلای این جشنواره مهم بین المللی را از آن خود کرد.

 

خرس نقره ای بهترین بازیگر جشنواره برلین

یکی از مهم ترین دستاوردهای بین المللی شهاب حسینی خرس نقره ای بهترین بازیگر مرد جشنواره برلین در سال 2011 برای فیلم جدایی نادر از سیمین بود. البته این جایزه تنها مختص به شهاب حسینی نبود و گروه بازیگران مرد این فیلم این جایزه را دریافت کردند.

 

مدال طلای بهترین دستاورد هنری از دانشگاه کالیفرنیا

شهاب حسینی در یکی دیگر از موفقیت های بین المللی مدال طلائی بهترین دستاورد هنری از دانشگاه ALU کالیفرنیا را برای نمایش اعتراف در سال 2017 دریافت کرد. 

 

حسادت همسر شهاب حسینی نسبت به هواداران همسرش

همسر شهاب حسینی در تازه ترین مصاحبه ی خود با اشاره به حسادتی که نسبت به طرفداران همسرش دارد گفت:برخی اوقات به طرفداران شوهرش حسادت می کند اما رفتارهای شایسته شهاب دلگرمش می کند.

شهاب حسینی که این روز ها اولین فیلم خود در مقام کارگردان با نام «ساکن طبقه وسط» را روی پرده دارد به لحاظ شخصیتی آدمی است بشدت دوستدار خانواده، همواره سعی کرده زندگی متعادلی را برای همسر و دو فرزند پسرش فراهم کند.

 

همسر شهاب حسینی 

پریچهر حسینی در گفت وگویی  نظر خود را اینطور بیان کرد که:گاهی اوقات شده که به طرفداران شهاب حسودی ام می شود اما هم رفتارهای شایسته شهاب و هم برخوردهای او نسبت به طرفدارانش دلگرمم می کند؛ امیدوارم که خداوند همواره کمکش کند.  خدا را شکر عشقی بین من و شهاب بوده است که نگذاشته اتفاق خاصی بین ما بیفتد. البته که همه زندگی ها سختیهای خاص خودش را هم دارد. 

 

خداحافظی تلخ شهاب حسینی از سینما!!

شهاب حسینی فوق ستاره سینمای ایران و داور جشنواره فیلم فجر 1400 که در آثار ماندگار فراوانی درخشیده و جایزه بهترین بازیگر از جشنواره کن برای فیلم «فروشنده» را از آن خود کرده است، همیشه جزو بازیگران بی حاشیه ی سینمای ایران محسوب می شد اما اتفاقاتی مانند انتقاد تند شهاب حسینی از انصراف مسعود کیمیایی از جشنواره فیلم فجر، انتشار فیلمی از واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا، انصراف مسعود و پولاد کیمیایی از جشنواره فیلم فجر امسال و مطرح شدن شایعاتی درباره ی اعمال نفوذ شهاب حسینی در داوری جشنواره و... در سال های اخیر او را به بازیگری پرحاشیه و جنجالی بدل کرد.

شهاب حسینی روز گذشته نامه ای را با متنی که در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک میخوانید و برای مخاطبین خود نوشته بود را به صورت شفاهی خواند و به هجمه های صورت گرفته علیه خود به دنبال حواشی سال های اخیرش واکنش نشان داد و از دنیای بازیگری خداحافظی نمود.

 

شرط شهاب حسینی برای بازی در فیلم ها

شهاب حسینی در ویدیویی بیست دقیقه ای که از خود منتشر نموده است، صحبت هایش را با نام پروردگار دانا و توانا آغاز نموده و عنوان نمود دیر زمانی است که بر آنم که در حضور مخاطبان و هموطنانم پرده از دل بردارم.

بازیگر محبوب فیلم شهرزاد در این ویدیو پس از پرداختن به علاقه و نگاه خود به هنر سینما به افرادی که آنها را «دشمنان عزیز» خود خطاب می‌کند؛ می گوید لازم نیست برای حذف او تلاش کنند چرا که ده سالی می‌شود خودش قصد کناره‌گیری از این حرفه را دارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

    ‍‍‍
    ارسال نظر: