سارا و نیکا | ازدواج سارا و نیکا | همسران سارا و نیکا

همسران سارا و نیکا واقعی شدند | دختران بازیگر معروف سریال پایتخت عروس شدند

کدخبر : 35587

عکسی از سارا و نیکا دو پسر در پیک نیک خبرساز شد .

سارا و نیکا بازیگر سریال پایتخت هستند . بازیگر معروف سریال پایتخت با یک عکس خبرساز شدند . سارا و نیکا دقلو های سریال پایتخت با انتشار عکسی که بنظر می رسد از دوستان وطرفدارانشان باشند در طبیعت حسابی خبرساز شد اما شایعه ازدواج این دونفر تکذیب شده و عکس فوق مربوط به همسران دختران سریال پایتخت نیست . 

سریال پایتخت

سریال پایتخت ۷ ساخته می شود؟

نوروز دهه نود با فصل‌های مختلف سریال پایتخت گذشت. اما پس از انتشار سری ششم در سال ۱۳۹۹ برخی حواشی به وجود آمد، بخشی از عوامل پایتخت اعلام کردند که اختلاف سازندگان و صداوسیما باعث شده تا فصل هفتم ساخته نشود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  فرارو، آخرین اظهار نظر در مورد ساخت فصل هفتم مربوط به محسن تنابنده و اوسط بهمن ماه سال گذشته است. او گفته بود که ما دوست داریم کار کنیم، اما مسئولان تلویزیون هنوز تصمیمی نگرفته اند و هر بار که آن‌ها صحبت می‌کنیم، آن‌ها توپ را به میدان سازندگان پایتخت می‌اندازند.

حالا با گذشت ۵ ماه از این اظهار نظر، مهدی فرجی تهیه کننده و از مدیران اسبق تلویزیون احتمالاتی در باره ساخت فصل هفتم مطرح کرده است.

او که به عنوان مشاور فصل ششم پایتخت هم حضور داشت، حالا به رسانه‌ها گفته که من فکر می‌کنم حتماً فصل هفتم در کار است و ان‌شاءالله اتفاق می‌افتد.

البته فرجی به مسئولان تلویزیون و سازندگان پایتخت توصیه کرده که منتها به جای اینکه بروند در رسانه‌ها راجع به هم گفتگو کنند، بنشینند در کنار هم گفتگو کنند. وقتی برندی تولید می‌شود آن‌قدر ارزش دارد که بگوییم رئیس شبکه با رئیس سیمافیلم عواملش را فرا بخوانند و جلسه بگذارند تا مشکلات و موانع برطرف شود.

اما با این وجود هنوز اهالی تلویزیون و پایتختی‌ها واکنشی به موضوع ساخت فصل هفتم پایتخت نشان نداده اند.

سریال پایتخت

نام:سارا و نیکا

نام خانوادگی:فرقانی اصل

تاریخ تولد:1383/5/8

محل تولد:تهران

محل سکونت:سوئد

سریال پایتخت

 

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سریال پایتخت

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سریال پایتخت

 

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سریال پایتخت

 

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سریال پایتخت

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سریال پایتخت

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

سریال پایتخت

بازی فقط در پایتخت

مادر سارا و نیکا :راستش باخانم غفوری (تهیه کننده) و آقای مقدم قرار گذاشتیم هرسال که سریال پایتخت ساخته بشه سارا ونیکا را بیاوریم ایران تا بازی کنند و بعد به سوئد بازگردند.

سریال پایتخت

فقط درس

فعلا نمی خواهیم بچه ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در پایتخت برایشان کافی است.

سریال پایتخت

ازدواج سارا و نیکا فرقانی اصل در سریال پایتخت 5

سارا و نیکا در طول این سال ها و ساخت مجموعه های پایتخت روز به روز نقش شان پر رنگ تر شده است اگر چه در سریال پایتخت یک دیالوگ های آنها بسیار کوتاه و تک کلمه ای بود ولی با بزرگ شدن دوقلو ها نویسندگان با فراغ بال برای آنها متن می نویسند. به طوری که در پایتخت 3 اسم رستوران هما و عمه فهیمه رستوران سارونیکا بود که بخشی از داستان را به خود اختصاص داده بود.

اما با حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت 5 بخش زیادتری از بار داستان به آنها اختصاص پیدا کرده است تا آنجایی که هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سکانسی از این سریال از ارسطو می خواهد که سارا و نیکا را برای برادرانش رحمان و رحیم از نقی خواستگاری کند. و این خود نویدی برای پر رنگ تر شدن حضور سارا و نیکا در پایتخت 5 است یا در قسمت اول سریال سارا و نیکا عمه خودشان را که در مجلس ختم بهبود حالش بعد شده است به درمانگاه می برند!

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

    ‍‍‍
    ارسال نظر: