شاهرخ استخری | همسر شاهرخ استخری | عشق شاهرخ استخری

خشونت دختر شاهرخ استخری کار دستش داد | خرابکاری دختر شاهرخ استخری وایرال شد

کدخبر : 36297

ویدیوی جدید از دختر شاهرخ استخری اینستاگرام را ترکاند .

دختر شاهرخ استخری در اینستاگرام خبرساز شد . دختر شاهرخ استخری در اینستاگرام خبرساز شد . دختر شاهرخ استخری از کودکان پرطرفدار اینستاگرام می باشد . در ادامه ویدیوی دیده نشده از بلایی که دختر شاهرخ استخری سر عروسکش آورد را مشاهده می کنید . 

شایعه تولد فرزند سوم شاهرخ استخری از کجا شکل گرفت؟

اما سپیده بزمی پور، همسر او در اینستاگرام این شایعه را تکذیب کرده و گفته که صاحب فرزند دیگری نشده اند. او گفته که اگر چنین موضوعی صحت داشت از ماه‌ها قبل همه دوستان، اطرافیان و دنبال کنندگان اش را با خبر می‌کرد.  

فرارو- شاهرخ استخری را آخرین بار، ۵ سال قبل و در نقش هاتف برزگر در قاب تلویزیون دیدیم. از آن به بعد دیگر خبری از حضور او در سینما و تلویزیون نبود. اما همچنان بازار حواشی استخری و خانواده اش در شبکه‌های اجتماعی داغ ماند. حالا هم برخی رسانه‌ها شایعه تولد فرزند سوم اش را سر زبان‌ها انداخته اند.

اما شایعه تولد فرزند سوم شاهرخ استخری از کجا شروع شد. اگر متن خبر یکی از رسانه‌هایی که ادعای پدر شدن دوباره استخری را منتشر کرده باز کنید، خواهید داد که استناد آن‌ها به تصویری است که اخیرا او در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده است. عکسی که نشان می‌دهد شاهرخ استخری نوزادی را در آغوش گرفته است. تصویری قدیمی که به نظر می‌رسد مربوط به تولد دومین دختر او باشد.

این ادعا در حالی مطرح شده که شاهرخ استخری چند هفته‌ای است به تنهایی به ایران بازگشته، اما  همسر و دو فرزندش همچنان در بلژیک حضور دارند. با این وجود شاهرخ استخری هنوز به شایعه تولد فرزند سوم اش واکنشی نشان نداده است.

شایعه تولد فرزند سوم شاهرخ استخری از کجا شکل گرفت؟

اما سپیده بزمی پور، همسر او در اینستاگرام این شایعه را تکذیب کرده و گفته که صاحب فرزند دیگری نشده اند. او گفته که اگر چنین موضوعی صحت داشت از ماه‌ها قبل همه دوستان، اطرافیان و دنبال کنندگان اش را با خبر می‌کرد.  

دختر شاهرخ استخری

ازدواج شاهرخ استخری:

شاهرخ استخری در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، و ماحصل این زندگی دو فرزند دختر به نام‌های پناه و نبات می‌باشد که هر دو متولد بلژیک هستند.

 

زندگی حرفه ای شاهرخ استخری:

شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

استخری در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

    ‍‍‍
    ‍‍‍
    ارسال نظر: