سیامک انصاری | ازدواج سیامک انصاری | طلاق سیامک انصاری

کتک خوردن داور جوکر از عوامل برنامه | ماجرای زد و خورد سیامک انصاری چه بود ؟

کدخبر : 36527

به تازگی سریالی در شبکه نمایش خانگی شروع به پخش کرده است که سیامک انصاری داور جوکر در آن ایفای نقش می کند .

سیامک انصاری به تازگی در سریال شبکه مخفی زنان ایفای نقش کرده است . در یکی از سکانس های این سریال سیامک انصاری در حال نصیحت اولاد خودش است . سیامک انصاری در سریال های زیادی ایفای نقش کرده است . او به عنوان داور در جوکر نیز حضور داشت . در پلان بعدی این سکانس یکی از بازیگران نقش فرزند سیامک انصاری که یکی از عوامل جوکر بود نیز مشاهده می شود . سیامک انصاری در این سکانس از فرزندان خود فرار می کند و در حال کتک خوردن از آنان است . 

 

سیامک انصاری بازیگر سینما و تلویزیون که او را اغلب در نقش های کمدی میبینیم و این روزها هم با ایفای نقش حمید در فیلم خانوم روی پرده سینماها دیده می شود. در ادامه گفت وگوی این بازیگر را میخوانید.

 

یادتان هست اولین بار مهران مدیری را کی و کجا دیدید؟

بله، ما برنامه «گل های 77» را ضبط می کردیم، مهران اینها (مهران مدیری و گروهش) هم داشتند برنامه «جنگ 77» را می ساختند. درواقع لوکیشن هر دو کار در خیابان یاسر بود. «گل های 77» اولین کاری بود که مهران غفوریان کارگردانی می کرد. ما شب ها آنجا آیتم هایی ضبط می کردیم و صبح کارگردان تلویزیونی ما مهدی مظلومی آنها را نشان مهران مدیری می داد تا نظر او را هم درباره کار بداند. در یکی از این دفعات مهران من را دید و به من گفت:چقدر ترکیب تو و جواد رضویان خوب است و امیدوارم بتوانیم روزی سه تایی کار کنیم. بعد از آن مدتی همدیگر را ندیدیم، چون من درگیر چند کار سینمایی و سریال تلویزیونی شدم. تا این که مهران «طنز80» را برای عید نوروز کار کرد که هر شب کمدین هایی را به برنامه دعوت و فضای کمدی کشور را به اتفاق آنها نقد و بررسی می کرد. یک شب هم من و جواد رضویان را دعوت کرد و ما هم گفتیم که مجموعه های کمدی متن و دکور مناسبی ندارد و امیدواریم روزی این آثار چفت و بست درستی داشته باشد. درست سال بعدش بود که من سریال «پاورچین» را با مهران کار کردم.

 

سیامک_+انصاری

 

رازی در این دوستی و همکاری مداوم نهفته است یا همه چیز خیلی ساده پیش رفت؟

همه چیز خیلی ساده است.

 

این سوال را به این خاطر می پرسم که بسیاری از زوج ها یا گروه های هنری به مرور زمان از هم جدا یا منحل می شوند و هر کدام به راه خود می روند.

خب، چنین چیزی فقط در اینجا باب است.

 

البته در دنیا هم چنین جدایی هایی اتفاق افتاده است؛ مثل جدا شدن جری لوییس و دین مارتین که زمانی زوج کمدی درخشانی بودند.

بله، می دانم، ولی فراگیر نیست. ببینید، این کاری که ما می کنیم، ماحصل یک تلاش گروهی است. اگر گروهی نباشد، من تنهایی بروم چه کار کنم؟ مهران مدیری، جواد رضویان، مهران غفوریان، محمدرضا هدایتی یا هادی کاظمی تنهایی بروند چه کار کنند؟ شما بگویید.

 

siamak-ansari-4

 

شما به هر حال باتوجه به تحصیلات، تجربه و پیشینه کاری تان باز در همین رشته فعالیت خواهید کرد. حالا با مهران مدیری نشد، با کارگردان دیگری کار می کنید.

 

الم همین است، چرا باید با افراد دیگری کار کنم؟ اصلا چرا باید کاری را که جواب داده عوض کنیم؟ این چه سوالی است که همیشه از ما می پرسند که تا کی می خواهید با هم کار کنید؟

من که از طرفداران زوج شما و مهران مدیری هستم، می خواهم به دلایل موفقیت و تداوم این همکاری اشاره کنید.

به هر حال بعد از این همه سال صد درصد، هم بازیگر و هم کارگردان راحت ترند با کسی کار بکنند که همدیگر را درک کنند و بفهمند. دوست دارند با کسی کار کنند که شناخت کاملی از او دارند و زیروبم یکدیگر را بهتر می شناسند. این مساله را هم نباید فراموش کنیم که ما یک فیلم سینمایی کار نمی کنیم، ما معمولا 90 برنامه 40 دقیقه ای می سازیم. این فرق می کند با فیلمی سینمایی که شما با کارگردانی کار کنید و بعد به او بگویید خداحافظ. ما 12 سال این طوری با هم کار می کنیم که لازمه این وضع شناخت خیلی کامل است. اصلا باید روحیه و اخلاقمان یکی باشد که در مسیر ساخت پروژه روی مخ همدیگر راه نرویم! در 12 سال گذشته این گروه از خانواده هایشان بیشتر همدیگر را دیده اند. این مساله برای آدم ها تا نیایند این طور با هم کار کنند قابل درک نیست.

 

siamak-ansari-1

 

در این مثال هایی که من زدم سخت است بتوان گفت کدام یک تحت تاثیر دیگری هستند. درباره شما و مهران مدیری ما با تاثیری متقابل طرفیم یا یکی زیرسایه دیگری بوده است؟

قرار نیست کسی تحت تاثیر کسی باشد. ولی فکر می کنم تاثیر ما بر یکدیگر مساوی بوده و اگر آن را در دو کفه ترازو بگذاریم هیچ طرف سنگین تر نخواهد بود.

 

سیامک+انصاری+دنیا+مدنی

 

شما قهرمان اصلی کارهای مهران مدیری هستید یا دست کم شخصی هستید که بار قصه روی دوش اوست، اما انگار در نهایت همه چیز به کام و به نام نقشی که مدیری بازی می کند، تمام می شود. هرچند ایشان همیشه در تیتراژ و شناسنامه کارها اسم شما را اول می نویسد یا اگر اسم ها را به ترتیب الفبا هم می نویسد باز نام شما جلوتر از دیگران به چشم می خورد که نشانه اهمیت حضور شماست. با این حال فکر می کنید بعدها مردم آن مجموعه را با شما به یاد می آورند یا مهران مدیری یا افراد دیگری که نقش های کوتاه تری دارند؟

نه برای من، نه برای آقای مدیری و نه دیگر بازیگران مهم نیست که کار با آنها به یاد آورده شود، بلکه مهم این است که آن مجموعه ماندگار شود. وقتی «شب های برره» به یادماندنی شد، یعنی همه ما در اذهان هستیم و این یعنی به بارنشستن زحمت یک کار گروهی. در واقع همه افراد یک گروه در موفقیت یک مجموعه سهیم هستند و اصلا به نظرم بچه بازی است که هر کسی دنبال سهم خودش باشد.

 

jpg

 

با این که نقش های مختلفی در کارهای مدیری بازی می کنید، اما قالب کلی نقش ها یکی است و ما با آدمی طرفیم که با بدبیاری ها و شکست های زیادی مواجه می شود. البته این نقش ها با توانایی و شیرینی ذاتی شما به شکلی دوست داشتنی و عالی ارائه می شود، اما چرا کارگردان همیشه شما را در همین قالب می خواهد؟

چون جواب داده است، به نظر شما چه کار کنیم؟ در کارهای بعدی من سر مدیری بلا بیاورم خوب است؟!

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبرداغ روز

    ‍‍‍
    ‍‍‍
    ارسال نظر: