مژده لواسانی |‌ ازدواج مژده لواسانی |‌ همسر مژده لواسانی

شیک پوشی مژده لواسانی در خیابان |‌ رنگ روسری مژده لواسانی سوژه شد

کدخبر : 37615

عکس جدید و شیک پوشی مژده لواسانی اینستاگرام را ترکاند .

مژده لواسانی مجری با تجربه و جوان صداوسیما است . مژده لواسانی در برنامه های زیادی سابقه اجرا دارد . مژده لواسانی طرفداران زیادی دارد و او از مجری های جوان و کاربلد تلوزیون محسوب می شود . در ادامه عکس دیده نشده از مژده لواسانی را می بینید . 

121871681650270485

زندگی شخصی مژده لواسانی

مژده لواسانی مجری، سردبیر، نویسنده، کارگردان و گوینده رادیو متولد 20 آبان 1368 در تهران است.

او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

Mozhdeh_Lavassani

خانواده مژده لواسانی

مژده لواسانی در خانواده ای کم جمعیت در محل شهرآرا تهران بدنیا آمد، او تک فرزند خانواده است و هیچ برادر و خواهری ندارد اما ارتباط خوبی با مادر و پدرش که یک وکیل کاملا جدی است، را دارد.

 

این مجری موفق درباره پدر و مادر خود می گوید:

پدرم بر برخلاف من که کاملا عاطفی و احساساتی هستم مردی بسیار جدی و منطقی است و ما در این نکته بسیار با هم متفاوت هستیم اما با تمام این تفاوت ها تنها پناه من پدرم است، با توجه به اینکه هرکس در زندگی شخصی و جزئیات زندگی اش پدر خود را بهترین پدر می داند و این کاملا طبیعی است، من هم به عنوان کسی که لحظه به لحظه در این زندگی حضور داشتم با جرات پدرم را بهترین پدر دنیا می دانم.

من هیچ وقت دختر کاملی برای پدر و مادرم نبودم. چون تک فرزند بودم وظایف بیشتری داشتم اما هرگز نتوانستم به طور کامل به وظایفم عمل کنم اما آنها برای من پدرانگی و مادرانگی را تمام کردند.

 

از گربه به شدت می ترسم

از گربه به شدت میترسم و حتی پیش روانشناس هم رفته ام ، واقعا نمی دانم اما وحشتناک از گربه می ترسم گویا بچه که بودم، یک بار گربه روی کالسکه ام پریده است ، هنوز هم کابوس های شب من گربه است

 

آشپزی ، سوسک و لوس !

این خیلی بد است که بگویم آشپزی بلد نیستم ، از سوسک نمیترسد ولی میگوید اهل مطالعه کتاب است و پدر و مادرم خیلی سخت گرفتند که لوس نباشم و نیستم

 

پوشش چادری

برای من به لحاظ سبک و سیاق خانواده ام چادر چیز غریبی نبود

همیشه چادر را دوست داشتم و از دوم ابتدایی شروع کردم به سر کردن تا اینکه از سوم ابتدایی پوشش همیشگی ام شد، هیچ وقت هم برایم اجبار نبوده است

 

شهیدی فر و مجریان مورد علاقه

اجرای آقای شهیدی فرد را خیلی می پسندم ، اجرایش هم استاندارد است هم فقط قشر خاصی طرفدارش نیستند و واقعا متخصص کار خودش است

در بین دوستان دیگر هم احسان علیخانی ، فرزاد حسنی ، محمد جعفر خسروی، علی ضیا ، محمد سلوکی در ژانرهای خودشان مجری های صاحب سبکی هستند

 

ازدواج و فرزندان مژده لواسانی

مژده لواسانی مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است.

او در برنامه دورهمی مهران مدیری در مورد علت ازدواج نکردنش گفت:

به نظرم ازدواج یک اتفاق است و باید پیش بیاید و یک نفر باید باشد که بشود تا پایان عمر کنارش خوشبخت بود.

هم فکر بودن و پیدا کردن کسی که با او احساس آرامش کنی مهمترین معیار من برای ازدواج است. من دنبال ازدواج با ترکیب عقل و دل هستم و علاقه زیادی به مادر شدن دارم. حتی اسم بچه هایم را هم انتخاب کرده ام (امیر عباس، امیرعلی، نازنین زهرا،نازنین فاطمه)

 

ورود مژده لواسانی به دنیای هنر

مژده لواسانی در سه سالگی مهمان برنامه کودک رادیویی بود و به دلیل خوش زبان بودنش مورد توجه قرار گرفت و در 9 سالگی اولین اجرای خود را در جشن عاطفه ها در رادیو و در کنار ژاله صادقیان و آقای جاویدنیا انجام داد.

خانم لواسانی درباره حضور خود در رادیو می گوید:

رادیو برای من خیلی اهمیت داشت. شاید اگر آن دوران کسی رادیو را از من می گرفت من کاملا افسرده می شدم. من هیچ وقت زنگ های آخر مدرسه را نبودم. همیشه ماشین رادیو دنبالم می آمد و مرا می برد.

این موضوع برای مدرسه حل شده بود. اما پدرو مادرم همیشه به نمرات و معدلم حساس بودند و سخت می گرفتند.

اگر از مجریان بسیار و مطرح رادیو و تلویزیون درباره من بپرسید هنوز آن تصویر یک دختر دبستانی با چادر و روپوش مدرسه و یک کوله پشتی از من در ذهن خود دارند. یکبار حتی در یکی از برنامه هایم که خانم «ژاله صادقیان» حضور داشت گفتم من روبروی کسی نشسته ام که یک زمانی چون قدم به میکروفون رادیو نمی رسید من در آغوشش می نشستم برنامه اجرا می کردم.»

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه