نجم الدین شریعتی | ازدواج نجم الدین شریعتی | همسر نجم الدین شریعتی

این خانم میخواهد زن دوم نجم الدین شریعتی شود | حجب و حیای نجم الدین شریعتی کار دستش داد

این خانم میخواهد زن دوم نجم الدین شریعتی شود | حجب و حیای نجم الدین شریعتی کار دستش داد
کدخبر : 37961

نجم الدین شریعتی در اینستاگرام کولاک کرد .

ماجرای ازدواج نجم الدین شریعتی در یک محفل خبرساز شد . نجم الدین شریعتی مجری باسابقه برنامه عصرجدید می باشد . نجم الدین شریعتی در صداوسیما سابقه طولانی اجرا دارد . در ادامه ماجرای پیشنهاد یک خانم به یک روحانی در مورد ازدواج با نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا را می بینید . 

خداحافظی غیرمنتظره «نجم‌الدین شریعتی» از برنامه سمت خدا

نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه های مذهبی که چندین سال است برنامه پر مخاطب سمت خدا را اجرا می کند، دیروز در این برنامه به صورت مستقیم از بینندگان سمت خدا موقتا خداحافظی کرد و اجرای برنامه «سمت خدا» را به مدت دو ماه به رضا ملایی واگذار می‌کند. در این بخش از نمناک صحبت های مجری برنامه زلال احکام و سمت خدا را در مورد خداحافظی غیرمنتظره اش منتشر نموده ایم.

مجری برنامه سمت خدا که پیش‌تر از این در پی شایعه سازی ها اعلام نموده بود هیچ مشکلی با شبکه و مدیران تلویزیون ندارد و اگر بخواهد کناره‌گیری یا خداحافظی نماید، حتما آن را با مردم بیان می کنم، دیروز در برنامه سمت خدا عنوان نمود:

مدت هاست که من منتظر فرصتی بودم که از خدمت دوستان وخواهران و برادران و مخاطبان جانمون یه مرخصی کوتاهی بگیرم، با دوستان شبکه صحبت کردیم، موافقت کردند، الحمدالله رب العالمین و حالا همین جا و در همین فرصت از محضر حاج آقای فرحزاد و مخاطبین عزیزم، خواهش می کنم به این فرزند و برادر کوچکترشون این مهلت رو بدن ما یه مقطعی رو در خدمت شما نباشیم.

این مقطع خیلی کوتاه خواهد بود، ان شاالله ایام محرم و صفر و بحول و قوه الهی ان شاالله اول ماه ربیع دوباره مقابل شما خواهم نشست و به محضرتون سلام خواهم کرد.

نجم+الدین+شریعتی (1)

پس از صحبت های نجم الدین شریعتی، رضا ملایی مجری جدید سمت خدا گفت:

مردم عزیز و بینندگان جان سمت خدا رو این دو ماهی که آقای شریعتی نیستند، امانتی دست خودم می دونم، خودم مخاطب این برنامه بودم، از آقای شریعتی یاد گرفتم و این دو ماه سعی می کنم امانت دار خوبی باشم.

نجم+الدین+شریعتی (2)

رضا ملایی، مجری جدید برنامه سمت خدا کیست؟

رضا ملایی متولد اول فروردین سال 1354 می باشد که دارای تحصیلات حوزوی است. او در رادیو معارف اجرای برنامه‌هایی چون "مثل دین و زندگی"،" عصر جوانی"، "عطر جوانی"،" صبح روشن"،" پرسمان های کودک و نوجوان و اعتقادی"، ویژه برنامه های مناسبتی و برنامه صبحگاهی "مهربان باشیم" را بر عهده داشته است.

نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا و زلال احکام متولد 1359 در تنکابن (مازندران) است. فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر و دارای تحصیلات حوزوی می باشد که از سال 1381 فعالیت خود را بعنوان مجری از برنامه نیمرخ شروع کرد و با اجرای برنامه زلال احکام و سمت خدا بسیار شناخته شده و مشهور شد. نجم الدین شریعتی سالهاست که ازدواج کرده وثمره این زندگی یک پسر بنام محی‌ الدین متولد 1389 می باشد. 

نجم+الدین+شریعتی (3)

چکیده ای بیوگرافی نجم الدین شریعتی 

نام : نجم الدین 

نام خانوادگی : شریعتی 

سال تولد : ۱۳۵۹  

محل تولد : شهرستان تنکابن

پیشه : مجری و گوینده

تحصیلات : کارشناس رشته مهندسی نرم افزار و فارغ از تحصیلات دانشگاهی، سابقه تحصیلات حوزوی نیز دارد.

سال های فعالیت : از سال 1381 تا به امروز 

45197b6f37

بیوگرافی نجم الدین شریعتی 

نجم الدین شریعتی یکی از مجریان و گویندگان فعال صدا و سیمای کشورمان است که اکثر ماها با توانایی های ایشان در اجرای برنامه هایی با تم مذهبی آشنایی داریم. شریعتی فعالیت خود در صدا و سیما را از ایام جوانی آغاز کرد و تا به امروز نیز در این زمینه خوش درخشیده است.

او در سال 1359 در شهرستان تنکاب به دنیا آمد. خانواده او به لحاظ جمعیت و تعداد فرزندان، خانواده ی متوسطی بودند. او یک برادر بنام حسام الدین و یک خواهر بنام زهرا دارد و تمام دوران کودکی، نوجوانی و جوانی نجم الدین نیز در کنار همین خانواده پنج نفره گذشت. 

images (8)

عکس نجم الدین شریعتی مجری ایرانی

نجم الدین شریعتی فرزند ارشد خانواده شریعتی بود. او رشته مهندسی نرم افزار تا مقطع لیسانس ادامه داد و سپس  فارغ از تحصیلات دانشگاهی، تحصیلات حوزوی را نیز ادامه داد و در این داستان نیز سابقه ی کاری داشت. علاقه او به خانواده، امری بسیار بدیهی است و او برای همین خانواده پنج نفره ی خود احترام زیادی قائل است. 

 

شروع از 22 سالگی

از سال 1381 وقتی 22 ساله بود فعالیت خود را بعنوان مجری از برنامه نیمرخ شروع کرد که در زمان خود به یکی از برنامه های پربیننده نوجوانان تبدیل شد

 

در زلال احکام

نجم الدین در دومین تجربه خود سال 1385 اجرای برنامه پرسش و پاسخ دینی بنام زلال احکام را برعهده گرفت که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و مشهور شد

 

نجم الدین شریعتی در نیم رخ تا سمت خدا

نیم رخ اولین برنامه ای بود که نجم الدین شریعتی برای اجرای آن دعوت شد او در این زمان بیست و دو سال داشت با اجرای خوبی که در این برنامه داشت، توانست نظرها را به سمت خود جلب نماید. در همان زمان، نیم رخ  از برنامه های پرطرفدار صدا و سیما به حساب می آمد. بعد از نیم رخ ، چهار سال طول کشید تا شریعتی برای کار دیگری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی فعالیت کند، نام این برنامه زلال احکام بود که همه ی ما کم و بیش با آن آشنایی داریم.

زلال احکام نیز از آن دسته برنامه هایی بود که توانست نجم الدین شریعتی را آن طور که باید و شایسته است به مرم معرفی کند و زمینه را برای خوش درخشیدن او در انظار عمومی فراهم سازد. ولی برنامه ای که باعث شد تا شریعتی به عنوان یک مجری حرفه ای و کاردرست به مردم معرفی شود، برنامه زلال احکام بود.

زلال احکام یک برنامه با تم مذهبی بود که در آن هر روز از کارشناسان مختلف برای صحبت درباره مسائل مختلف دینی دعوت می شد. این برنامه در سال 88 کلید خورد و تا به امروز نیز این برنامه های ثابت صدا و سیما معرفی می شود. 

 

ازدواج + فرزند

23 یا 24 سالگی زمانی که هنوز درسش تمام نشده بود ازدواج کرد که می گوید یکی از موفقیت هایش همین ازدواج به موقع بود

ازدواجمان سنتی بود ، همسرم به من معرفی شدند و ما صحبت کردیم و ازدواج ما سرگرفت ، ثمره این زندگی حالا یک پسر بنام محی‌ الدین متولد 1389 می باشد

 

نجم الدین شریعتی مجری زلال احکام

با اینکه سمت خدا برنامه ای بود که نجم الدین شریعتی را به مردم معرفی کرد و با عنوان سکوی پیشرفت نجم الدین محسوب می شد، اما در سال 1393، او با تهیه کننده جدید برنامه به مشل خورد و از ادامه برنامه سرباز زد، چندین برنامه هم بدون او به اجرا رفت اما کم کم اعتراضات مردم دال بر دلنشین نبودن برنامه بدون حضور شریعتی شروع شد و کم کم برنامه از علاقه و شهرت افتاد.

از این رو بسیاری از کارشناسان برنامه و عوامل پشت صحنه از نجم الدین شریعتی خواهش کردند که دوباره به این گروه برگردد و بعد از مدتی، او دوباره مجری دلنشین و آرام برنامه ی سمت خدا شد. 

 

افشاگری مجری سمت خدا درباره یک کلیپ

انتشار کلیپی منقطع از صحبت های کارشناس برنامه سمت خدا درباره کمک به زلزله زدگان در فضای مجازی ، با واکنش تند نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا روبرو شد. این آقای مجری با انتشار پستی در اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد.

یکی از کانال های ضدانقلاب پس از زلزله یکشنبه شب، بخش کوتاهی از سخنرانی حجت الاسلام فرحزادی کارشناس برنامه سمت خدا را منتشر کرد و پس از آن تعدادی از بازیگران این صحبت ها را بازنشر دادند.نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا در این باره توضیحاتی را ارائه کرد.

 

انتشار یک کلیپ از برنامه سمت خدا صدای مجری این برنامه را درآورد

وی پست اینستاگرامی زیر را منتشر کرد:در برخی کامنت ها اشاره به بخش هایی از صحبت حاج آقای فرحزاد شده بود در مورد کمک مردم به زلزله زدگان.

نکته ی قابل توجه اینکه این برنامه مربوط به 5 سال پیش و در مرداد سال ١٣٩١ و همزمان با زلزله "آذربایجان شرقی" پخش شده بود که جمعی از هموطنان از کندی امدادرسانی دستگاههای دولتی گلایه مند بودند که ایشان فرمودند:

با توجه به فوری و حیاتی بودن امداد و نجات، خود مردم وارد صحنه شوند و منتظر دستگاه های دولتی نمانند.متاسفانه برخی با تقطیع این مقدمه، ویدئو را در فضای مجازی نشر دادند که اصلا کار پسندیده و اخلاقی نبوده.

 

سنگ قبری که هم نام مجری سمت خدا است

نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه سمت خدا تصویر جالبی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. مجری برنامه سمت خدا تصویری از یک سنگ قبر که هم نام خودش بود را منتشر کرد و متن قابل تاملی را درباره آن نوشت.

 

سنگ قبری هم نام مجری سمت خدا

نجم الدین شریعتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:متن:امام ما علی علیه السلام هر شب بعد از نماز عشاء

و پیش از آن که نمازگزاران پراکنده شوند با صدای رسا می فرمود:تَجَهَّزُوا رَحِمَکُمُ اللَّهُ فَقَدْ نُودِیَ فِیکُمْ بِالرَّحِیل... خدا رحمتتان کند! آماده حرکت شوید ندای کوچ را در میان شما سر داده اند... حاشیه:تعجب کرد وقتی حین زیارت اهل قبور با این اسم آشنا مواجه شد؛

عکس گرفت و برایم فرستاد البته دعا کرد که "عمرت دراز باد" من اما رفتم سمت آینخودم را دیدم خیره شدم به منی که هسمنی که دوباره متولد شده بود.

 

بیماری خاص مجری سمت خدا در کودکی

فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «اقیانوس آرام» به کارگردانی هادی نعمت اللهی و رضا محبی هر هفته از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت 18 روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه های مذهبی به تازگی در این برنامه به عنوان مهمان حضور یافت و تجربیات زندگی‌اش را برای نوجوانان از قاب برنامه «اقیانوس آرام» روایت کرد که در ادامه این بخش از نمناک صحبت های جالب او را در مورد مشکلات گفتاریش می خوانید.

 

لکنت زبان بسیار شدید نجم الدین شریعتی، مجری سمت خدا

مجری برنامه سمت خدا که به دلیل بی حاشیه بودن و چهره آرامش به آقای آرامش تلویزیون معروف است و توانایی خاصی در اجرای برنامه های مذهبی دارد، در برنامه نوجوان محور اقیانوس آرام حضور یافت و در مورد ناتوانیش در صحبت کردن توضیحاتی ارائه داد و گفت:

فکر نمی کردم یه روزی تو جایی که الان هستم، بایستم، شاید برای شما جالب باشه که نجم الدین شریعتی شاید سه یا چهار ساله بود که وقتی فهمید می تونه حرف بزنه نمی تونست، یعنی من دچار لکنت زبان بسیار بسیار شدیدی بودم.

من می خواستم درخواست آب کنم آ می گفتم مادرم آب رو میاورد و به ب نمی رسیدم، چه اتفاقی افتاد، بعضی از ماها در مواجهه با مشکلات زندگیمون زمین گیر میشیم، ولی من زمین گیر نشدم خانوادم تلاش کردند.

دکترهای مختلف و قرص و... برام گرفتن، یکی از آقایون پزشکا به من گفت وقتی بیکار شدی برو جلو آینه بشین و با خودت حرف بزن. خونمون دوران بچگیم در همسایگی مسجد بود، شب های محرم از اذان و سخنرانی و... رو تو ذهنم میسپردم، بعد می نشستم جلو آینه و سخنرانی می کردم.

می گفتم بسم الله الرحمن الرحیم که همین نیم ساعت طول می کشید، ولی کم نیاوردم، یه مادربزرگ پیری داشتم، خدا رحمتش کنه، می گفت چرا جلو آینه بیا برای من حرف بزن، منم یه گوش مفتی گیر آورده بودم می شستم حرف می زدم.

دقیقا یادمه یه روز عاشورا بعد از ظهر برای مادربزرگم مقتل می خوندم، شروع می کردم از لحوف سید ابن طاووس من اون موقع سید ابن طاووس نمی شناختم، ولی لحوفش رو خریده بودم و برای مادربزرگم می خوندم و اون زار زار گریه می کرد و من کیف می کردم، خیلی لذت بخش بود برای من.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۲ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی