الهام حمیدی | ازدواج الهام حمیدی | دختر الهام حمیدی

الهام حمیدی به بوکس علاقمند شد | الهام حمیدی مانتوی جدیدش را به رخ کشید

کدخبر : 38165

عکس جدید الهام حمیدی در کنار یکی از خواهران منصوریان شایعاتی به وجود آورد .

الهام حمیدی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است الهام حمیدی در سریال ها و فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است . الهام حمیدی به تازگی عکسی با یکی از خواهران منصوریان منتشر کرده است این عکس شایعاتی در مورد علاقه الهام حمیدی به بوکس و ورزش حرفه ای را به راه انداخته است . در ادامه این عکس الهام حمیدی با مانتوی رنگی اش تماشا می کنید 

67b0bf7c-b2af-4b68-b1ab-62c575ea5c92

بیوگرافی کامل الهام حمیدی

الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن می باشد و می گوید حسابداری را دوست نداشتم حتی می توانم بگویم از آن متنفر بودم؛ اما به اجبار حسابداری خواندم. بعد از حسابداری کلاس های آزاد بازیگری رفتم و در مسیر بازیگری کارم را ادامه دادم.

الهام حمیدی

خانواده و والدین

الهام حمیدی (Elham Hamidi) با نام اصلی نوشین حمیدی در تهران متولد شده است.

من در شرق تهران به دنیا آمده و سالها آنجا زندگی کرده اند ، مادرم خانه دار و پدرم کارمند بود ، دو برادر دارم و مادرم همیشه سنتی و سخت گیر بود.

الهام حمیدی

خانواده هنرمند

پدرش در جوانی از بازیگرن تئاتر و عموی پدرش نیز گوینده رادیو بود که به نوعی این استعداد هنری در خانواده حمیدی موروثی می باشد.

الهام حمیدی

شروع بازیگری از کودکی

اولین بار سال 1363 وقتی 7 ساله بودم با تئاتر بازیگری را تجربه کردم و توانستم جایزه اول منطقه را نیز بگیرم.

بعد از 16 سال دوری از هنر سال 1379 وقتی 23 ساله بودم به کلاس بازیگری رفتم و از آنجا برای بازی در سریال «طنز معجزه ازدواج» بکاگردانی علیرضا خمسه معرفی شدم.

الهام حمیدی

شروع بازی در سینما و تلویزیون

بازی در سینما را سال 1380 با فیلم «دنیا» تجربه کرد اما شروع شهرت وی با سریال پرمخاطب «مسافری از هند» به کارگردان قاسم جعفری در سال 1382 بود.

در این مجموعه شیلا خداداد ، حمید گودرزی و سروش گودرزی و بهنوش طباطبایی هم به اوج شهرت رسیدند.

الهام حمیدی

ازدواج اول

الهام حمیدی اولین بار سال 1376 در سن 20 سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد

الهام حمیدی

تندیس زرین خانه سینما

حمیدی در سال 83 وقتی 27 ساله بود بخاطر بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک» تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما گرفت.

الهام حمیدی

درخشش در سریال ها

بازی زیبای او در سریال «زیر تیغ» در سال 1385 و نقش بیاد ماندنی اش در سریال «یوسف پیامبر» در نقش همسر یوزراسیف سال 87 او را محبوب تر از گذشته کرد.

الهام حمیدی

ورشکست شدم!

دوره ای تصمیم گرفتم برای ایجاد یک حاشیه امن اقتصادی کار مزون لباس را شروع کنم اما از آنجا که آدم بدشانسی هستم به محض ورودم دلار سه برابر شد.

با این افزایش قیمت دلار و ارزش متحمل ضرر مالی و ورشکستگی شدم.

 

ازدواج اول

الهام حمیدی اولین بار سال 1376 در سن 20 سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد.

 

بازیگری از 7 سالگی

اولین بار سال 1363 وقتی 7 ساله بود با تئاتر بازیگری را تجربه کرد و توانست جایزه اول منطقه را نیز بگیرید

بعد از 16 سال دوری از هنر سال 1379 وقتی 23 ساله بود به کلاس بازیگری رفت و از آنجا برای بازی در سریال «طنز معجزه ازدواج» بکاگردانی علیرضا خمسه معرفی شد

 

از سینما تا شهرت در تلویزیون

بازی در سینما را سال 1380 با فیلم «دنیا» تجربه کرد اما شروع شهرت وی با سریال پرمخاطب «مسافری از هند» به کارگردان قاسم جعفری در سال 1382 بود

 

ازدواج دوم با علیرضا صادقی

خانم بازیگر بعد از سال ها دوباره ازدواج کرد. سیزدهمین روز از بهمن ماه 97 بود که الهام حمیدی بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری از ازدواجش به روز کرد و چند ماه بعد در آخرین روز از فروردین ماه 98 مراسم ازدواج این بانوی هنرمند برگزار شد.

علیرضا صادقی همسر الهام حمیدی است و فعالیتی در عرصه هنری ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۴ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه